2726
رفتم سونو دکتر گفت جنین رشد نکرده باید داخل سه ماه میشدم اما گفت7هفته فتال پل هم قابل روئت نیس دکترم گفت تکرار کن اگه بازم نشد کورتاژ اشکام میریزه
خدایا فقط شکرت..................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نازدونه جون یعنی ساک حاملگی داری ولی قلب تشکیل نشده و کیسه زرد دیده نشده... عزیزم دوباره برو سونو
روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
یعنی ساک رو دیده اما جنین توش نیست.تو هفت هفته باید قطب جنینی دیده بشه.سونو رو تکرار کن اگه همین بود می تونی با شیاف سقط کنی.و انشالله بزودی دوباره باردار شی.فقط قبل اقدام حتما اسید فولیک بخور
کمترین صبر خدا چهل سال و هفده روز تو در تو ست . اخوان ثالث
فتال پل یا پل جنینی یا طناب جنینی چیست؟ سونوگرافی پیش از هفته چهارم پیش از هفته چهارم تقریبا در سونوگرافی چیزی دیده نمی‌شود و بعد از این هفته است که اکثر پزشکان سونوگرافی را برای زنان باردار تجویز می‌کنند. در هفته چهارم یک ساک بارداری باید در رحم دیده شود که بین دو تا سه میلی‌متر است و به شکل لکه‌ای سیاه‌رنگ قابل رویت است. در هفته پنجم این ساک حدود پنج میلی‌متر می‌شود و مشاهده آن نشانه یک بارداری طبیعی و درون رحمی است اما نبودن آن می‌تواند نشانه یک بارداری خارج رحمی باشد. بین هفته پنجم تا هفتم پل جنینی که در آینده‌ای نزدیک به رویان تبدیل می‌شود، در سونوگرافی بارداری قابل دیدن است. در این زمان ساک بارداری رشد کرده و تقریبا نیمی از حجم رحم را گرفته است. از هفته پنجم به بعد با استفاده از امواج بالای سونوگرافی داخل واژنی، رویان قابل دیدن است.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
The fetal pole (sometimes referred to as a tom) is a thickening on the margin of the yolk sac of a fetus during pregnancy. It is usually identified at 8 weeks with abdominal ultrasound imaging, and 6 weeks with vaginal ultrasound imaging. However it is quite normal for the fetal pole to not be visible until about 9 weeks. The fetal pole may be seen at 2–4 mm crown-rump length (CRL), and heart motion is often detected when it is seen. In the embryo, the heartbeat is seen as a regular flutter, which should be first evident at 5 mm CRL. If the embryo is less than 5 mm CRL, it is possible for it to be healthy without showing a heartbeat, though a follow up study in 5–7 days will almost always demonstrate the heartbeat.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
عزیزم منم بهمن ماه همینطور بودم.وقتی فتال پل نباشه یعنی جنین تشکیل نشده و به اصطلاح بارداری پوچ بوده.چطور تا ماه 3 تو سونو متوجه نشدن؟؟؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=727499
سلام دوستان من 26 آبان آخرین روز پریودم بود و تا الان که 27 دی هست باید 8 هفته یاشم ولی رفتم سونوگرافی هفته 6 و یکروز اعلام کرد و نوشته ساک حاملگی در حفره رحم رویت می شود جایگزینی ساک فوندال می باشد یولک ساک مشاهده می شود. فتال پل فعلا مشهود نیست و 18 میلیمتر = gs است حالا چرا 6 هفته شد؟؟؟؟ و چرا فتال پل ندارم یعنی پوچه ؟؟؟
نازنین جان منم فکر می کردم هفته هفتم رفتم سونو 5 هفته و شش روزم بود. گفت دو هفته دیگه بیا سونو. اصلا نگران نباش عزیزم. لقاح دیر صورت گرفته. فتال پل ام میگن هفته هفت به بعد مشهود میشه. نگران نباش عزیزم
2706