2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من استفاده کردم اما نتیجه هنوز معلوم نیست یه مرکز مشاوره ژنتیک رفته بودم منشی اش داشت حرف میزد به یکی دیگه اون خانومه می گفت من پسر میخوام منشی هم گفت برای تعیین جنسیت بیاید پیش آقای دکتر و نوبت بگیرید هم تغذیه ای هست هم چیزای دیگه البته آقای دکتر به شستشوی واژن خیلی معتقد هستند منم پیش خودم گفتم وقتی دکتره به خانم های که پسر میخوان برای شستشوی واژن تاکید میکنه حتما اشکالی نداره اما خودم برای احتیاط گذاشتم از شستشو یک ساعتی بگذره بعد اقدام کردیم
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
2738
درسا این طور که من خوندم یه قاشق چایخوری تو سه چهارم لیوان آب جوشیده ولرم شده میریزی زیاد هم میزنی بعد من به خاطر همون احتیاط این کارو کردم یه سرنگ 10 سی سی خریدم سرنگ را با اون پر میکردم میخوابیدم رو تخت پاهام بالا داخل واژن خالی اش میکردم تا 4-5 دقیقا بعد بلند میشدم میرفتم دستشویی می اومدم دوباره همین کارو میکردم البته من خونده بودم یعنی انگار دوتا ست میشه و هر ست من یک بار انجام دادم اما خونده بودم میشه هر بار 2 یا سه بار سرنگ را داخل واژن تخلیه کنید
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
قبل از لقاح آقایان کیسه یخ روی بیضه ها قرار داده و خانمها از شستشو با محلول جوش شیرین رقیق شده با آب استفاده کنند . در 1 بطری به نسبت 4(اب) به 1(جوش شیرین)مخلوط کنید ودر دستشویی منزلتان بگذارید و خود را با آن بشویید 15 دقیقه قبل از نزدیکی با اپلیکاتور یا سرنگ به رحم خود جوش شیرین رقیق شده اضافه کنید. شستشوی واژینال با جوش شیرین یکی از کارهای مهمی که حتما قبل ازنزدیکی باید انجام بدی یه سرنگ 10سی سی ازداروخانه بخر و توی نصف لیوان یک قاشق مربا خوری جوش شیرین بریزوحل کن بعدش 2الی 3بارسرنگ رو پرکن روی زمین بخوب یه بالش بذار زیرکمرت که خالی نشه اب ها .سرنگ رو داخل واژنت کن تاته وخالی کن 5دقیقه بعد که بلند شدی و اب روخالی کردی 2باره سرنگ دوم رو داخل کن اینجوری اب وجوش شیرین کل واژن تو رو شستشو میده.این کار برای اینه که محیط واژن قلیایی بشه ومحیط قلیایی برای اینکه اسپرم های پسرراحت تر میتوانند حرکت کندبهتراست اگرکسی دخترمی خواد این کارو می تونه به جای جوش شیرین با سرکه انجام بده چون سرکه اسیدی است وبرای دختردارشدن خوبه. محلول رقیق جوش شیرین و آب 1 قاشق چایخوری در 1 لیوان آب ولرم اقدامات قبل و بعد از آمیزش برای پسر شدن : لگن آب و جوش شیرین (دو قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک لیوان آب حل و سپس در لگن حاوی یک لیتر آب ریخته شود) قبل و بعد از آمیزش استفاده کند تمرینات جنسی به منظور داشتن پسر 2. دوش واژینال با آب و جوش شیرین (2 قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک چهارم لیتر آب جوشیده سرد شده) 10 تا 15 دقیقه قبل از نزدیکی می‌توان این شستشو را با سرنگ 20cc و بدون اعمال فشار انجام شود. اگه پسر می‌خواهید هم این محلول رو با آب و جوش شیرین درست کنین (یک قاشق در یک لیتر) عده‏ای دستور می‏دهند که برای قلیایی کردن محیط رحم بهتر است یک ساعت قبل از آمیزش رحم را با محلول ده درصد جوش شیرین شستشو دهند. طبق آزمایشهایی که در این مدت شده است محلولات قلیایی نطفه را کشته و از ایجاد جنین جلوگیری می‏کنند و بنظر ما اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف کرده و ممکن است نوزاد ناقص شود پس بهترین رویه قلیایی کردن خون بوسیله خوردن میوه‏هایی که هنر آنها قلیایی کردن است می‏باشد این میوه‏ها عبارتند از انگور، توت فرنگی، تمشک، زرشک، مرکبات و میوه‏های ترش و برای احتیاط نیز می‏توان یک قاشق چایخوری جوش شیرین خورده و اگر بخواهند از خارج محیط را قلیایی کنند بنظر من کافی است که یک قاشق جوش شیرین در یک استکان آب جوش حل کرده یک پنبه به آن آغشته کرده بردارند و بلافاصله آنرا در بیاورند و پس از یک ساعت آمیزش را انجام دهند. شستشو با جوش شیرین (محلول جوش شیرین 1 ق چ در یک لیوان آب ولرم با سرنگ 5 سی سی چند بار واژن رو شستشو بدید.) هر چی در مورد جوش شیرین خونده بودم و پیدا کرده بودم ایناست
قطعی کامل نیست اما شاید بی تاثیر هم نباشه گرچه که من معتقد صددرصدم که تا خدا نخواد هیچی نمیشه اینم طبق تجربه هام از نی نی سایت!
خداوندا به خاطر هدیه زیبات شکرتتتتت خودت برام حفظش کن سالم بیاد بغلم آمین
2706