2737
2739
سلام خانومها من دکترم مقدم و توی بیمارستان صارم هست اما بعد از یک اتفاق ازش بدم اومد هم از بیمارستان مسخره اشون،الان میخوام دکترمو عوض کنم چون دوقلو دارم واسم مهمه و حساسم بیمارستانم هم جای خوبی باشه اگه معرفی کنین ممنون میشم
عزیزم من دکتر رضوان کاظمی تو بیمارستان اتیه رو بهت پیشنهاد میدم کارش عالیه سوند نمیزاره انتی بیوتیک نمیده در کل هرکس باهاش زایمان داشته راضی بوده منم از همین سایت پیدا کردم
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
من رشته خودم بیهوشیه .بهترین دکتری که میتونی پیدا کنی دکتر پریسا مقتدایی تو بیمارستان لاله هست .عالیه .من دیگه مشکلی نبود که نداشته باشم لطف خدا و زحمتای ایشون دوتا پسر با وزنهای بالای 2500 دنیا آوردم
مینا جان زایمان طبعی یا سزارین؟
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .