2726
دوستان من دوقلو باردار بودم ۲۰کیلو اضافه کرده بودم.۲۵اردیبهشت زایمانم بود بعدش تا حالا ۱۷کیلو کم کردم ولی بالای نافم هنوز گرد و قلنبه هستش سفته سفت.وقتی دراز میکشم شل میشه.البته خیلی بزرگ بود الان کوچیک شده انگار ۵ماهمه.کی اینجوری بوده؟عادیه؟کی از بین میره ؟
بهترین هدیه خدا به من ارمیا و ایلیا.پسرای گلم 25 اردیبهشت 93 چراغ خونه ام شدن خداجونم مواظبشون باش
به مرور لاغر میشی اگه شیر خودت رو بدی، من بعد 7 یا 8 ماه وزنم برگشت به قبل، البته الان بعد یک سال شکمم کامل نرفته تو ، باید ورزش کنیم که وقت نمیشه عزیزم دو قلو داری سخت نیست؟ من که فکر میکنم اگه دخترم دو تا بود خیلی کم میاوردم انشاالله خدا کمکت کنه

من آزی هستم✋🏻😁

ممنونم آزی جون.خیلی سخته.بی نهایت.دو تایی باهم شیر میخوان.دو تایی با هم گریه میکنن.یه وضعیتی دارم که نگو.
بهترین هدیه خدا به من ارمیا و ایلیا.پسرای گلم 25 اردیبهشت 93 چراغ خونه ام شدن خداجونم مواظبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام تی تی جون منم نی نی هام 28 روزشون شکمم دقیقا همین جوریه که شما میگی کنار نافم سمت پایین شکمم رفته داخل اونوقت بالای نافم 2تا قلمبه بیرونه منم 20کیلو اضافه کرده بودم خیلی نگرانم همش میگم این 2تا قلمبه سفت چیه ولی موقعه دراز کشیدن شل شله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوقلوهای ناز من هفته 34 پا به دنیای جدید گذاشتن خدایا مراقب و محافظشون باش