2410
2553
عنوان

کسی دکتر صدیقه حنطوش زاده را می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147341 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام مامان رعنا جون.یه سوال داشتم. شما چند هفته ات بود بعد از امینو که دکتر حنطوش زاده برات سقط رو انجام نداد؟
و بعدش چکار کردی/؟
من برای تصمیم اخر قراره برم پیش ایشون.
میدونم خوب حالمو میفهمی.کمکم کن.
به نظر من اصلاااااااااااااااا پیش این دکتر نرید...
خدا میدونه که چی به روز من آورد...

منو آمینو کرد و کیسه آبم سوراخ شد با همون حال که شر شر ازم اب میرفت رفتم مطبش حتی مستقیم باهام حرف نزد! به منشیش گفت بهش بگو استراحت کنه درست میشه !!!!!

الان هم که تو هفته 29 تو اکو گفتن قلب جنین مشکل داره رفتم پیشش با گریه میگم من باید چیکار کنم ؟؟؟؟ میگه ناراحت شدم ولی میتونی بری از داروخانه قرص بگیری سقط کنی!!!! میگم هفته 29 مگه میشه با قرص ؟؟ میگه من نمیدونم و گزاشت رفت !!

ازش نمیگزرم که تو این شرایط روحی منو تنها گزاشت
با اجازه مدیر محترم
http://ninivamadar.mihanblog.com
یه عالمه اسباب بازی،سیسمونی
لباس زیر میخوایی؟روی لینک کلیک کن [smiley]s/sm83.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm64.gif[/smiley] http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1346860
2714
خانم محترم شما فکر کن دروغه....
ولی درست نیست که اینجوری قضاوت کنی...
مثلا از دروغ گفتن من چه چیزی عایدم میشه که بخوام این کار و کنم؟؟؟

این خانم مثلا دکتر انقدر سرش شلوغه که برای مریض هایی که حتی یه کم موردشون روتین نباشه هیچ اهمیتی نمیده...
خدا شاهده که با من دقیقا همین رفتارو کرد و منو تو هفته 29 رها کرد...

کل راه رو از مطبش تا میدون ولیعصر پیاده اومدم و گریه کردم...
هیچ وقت ازش نمیگزرم...هیچ وقت...

کاش دروغ بود و من این روزها رو تجربه نکرده بودم....خوش به حال شما که انقدر همه چیزت نرماله که گیره یه همچین دکترایی نیافتادی
عزیزم خانم بدبخت که از اسمی که برای خودت گذاشتی میشه حدس زد چقدر سرشار از بغض و تنفر هستی.
خانم دکتر حنطوش زاده سرشون بسیار شلوغه و این یک حقیقت است اما خود من هر بار که رفتم مطبشون تا زمانی که ازشون سوال داشتم می نشست و به سوال های من جواب می داد.
البته در حد معقول نه این که مثلا نیم ساعت بشینم درد دل کنم و انتظار داشته باشم ایشون گوش بدهند.

دکترهای زنان و زایمان هم اکثرا سرشون شلوغ است و اکثرا وقت کمی برای مریض می گذارند این چیز تازه و عجیبی نیست. به اضافه این که ایشون یکی از دکترهای معروف در زمینه بارداری های پرخطر هستند و تمام دکترهای دیگه مریض هاشون رو که هیچ کاری نمی تونند براشون بکنند می فرستند پیش این دکتر.
هر بار که من به مطب ایشون رفتم حداقل 4-5 تا مریض جدید دیدم که یا از طرف دکتر دیگه ای پیش ایشون فرستاده شده بودند یا برای آمنیوسنتز مراجعه کرده بودند که طبیعتا چون این بیمارها اورژانسی هستند بر میزان ازدحام مطب نیز اضافه می کنند و مثل دکترهای دیگه نیستند که الکی کلاس بگذارند و مطب رو شلوغ نگه دارند تا بگن مثلا معروف هستند!

اما در مورد مشکل شما:
1- نشتی کیسه آب با استراحت درمان میشه و میزان ترمیم کیسه آب انقدر زیاد است که اگه نشتی مختصر باشه با یک ساعت استراحت از بین میره.
من نمی دونم خانم دکتر از چه سوزنی برای شما استفاده کردند که مثل میخ طویله یه سوراخ در کیسه آب شما ایجاد کرده! اما همین که شما به هفته 29 بارداری رسیدی نشون می ده شر شر آبی در کار نبوده چرا که با این شر شر آب ظرف چند ساعت (یا شایدم چند دقیقه!) کیسه آب خالی می شده و احتمالا نوزاد شما زنده نمی مانده.
راستی شما نفرمودید بالاخره این سوراخ رو چطور بستید؟ با چسب یا با بخیه؟

2- این طور که من در این مدت متوجه شدم خانم دکتر به خاطر اعتقاداتی که دارند وقتی ماه جنین بالا می ره دیگه خودشون سقط انجام نمی دهند. بسیار متاسفم که برای دلبند شما چنین مشکلی پیش اومده و قطعا من نمی تونم میزان درد و غصه ای که شما دارید رو درک کنم.
اما در کل من متوجه نشدم اعتراض شما به خانم دکتر به خاطر چی بوده؟
احتمالا از ایشون توقع نداشتی که مثل دکتر روانشناس برای شما وقت بگذارند و به درددلتون گوش بدهند!!؟
حالا یا از تشخیص ایشون ناراحت هستی و احتمال می دی که راه درمانی برای کوچولوت باشه که خوب راهش اینه که بری پیش دکترهای دیگه و اگه دکتری پذیرفت که فرزندت رو از این مشکل نجات بده اون وقت بیا این جا تجربه ات رو به همراه اسم اون دکتر بگذار تا اگه خدای نکرده موارد مشابه برای کسی پیش اومد به حرف دکتر حنطوش زاده بسنده نشه و برن دنبال دکتر بهتر.
اما تا زمانی که دکتر دیگه ای بهت نگفته راه نجاتی هست چرا فکر می کنی که خانم دکتر حنطوش زاده می تونه برات معجزه کنه؟

اگه واقعا راه درمانی نیست دیگه این انتخاب خودت است عزیزم که فرزندت رو نگه داری و سالیان سال اون طفل معصوم با مشکل قلبی دست و پنجه نرم کنه یا این که احساساتت رو کنترل کنی و فرزندت رو از بین ببری
هر دو طرف ماجرا سخت و دردناک است و امیدوارم خداوند برای هیچ بنی بشری این مشکل رو نیاره، اما عزیزم از دست کسی کاری ساخته نیست. به جای این که این و اون رو متهم کنیم، بهتره بری دنبال این که ببینی به چه علت چنین مشکلی برای کوچولوت پیش اومده تا اگه راه چاره ای داره برای فرزند بعدی به امید خدا جلوش رو بگیری

در هر حال این تاپیک برای اینه که هر کسی نظر موافق یا مخالفش رو راجع به این دکتر بگه. اما متهم کردن هر شخصی بدون دلیل و مدرک کار صحیحی نیست. در صورتی که از عملکرد شخصی ناراضی هستی و فکر می کنی اون شخص در کارش کوتاهی کرده یا حتی کار اشتباهی انجام داده باید با دلیل و مدرک بیان کنی عزیزم.

دختر گل من آخر اردیبهشت به دنیا اومد و من عاشقشم ♥
سرکار خانم مریم خاتون !!!! من نگفتم برای آمینوی من از میخ طویله استفاده کردن ، چون احتمالا شما بیشتر استفاده کردی که دیدی....
ولی خانم محترم ، همین خانم دکتر که به من گفت با استراحت نشتی خوب میشه، فرداش که برای سونو رفتم پیش خودش بهم گفت آب دور بچه کمه و اگر اینطوری پیش بره نمیتونی ادامه بدی..که اون مسئله خدا رو شکر ختم به خیر شد...ولی لطفا شما بفرمایید وقتی دقیقا داره از شما شر شر آب میره ، جوری که اون خانم منشی که بسیار خانم دلسوز و مهربونی هست و قد بلند داره ، واقعا وحشت کرده بود...در اونصورت حداقل انتظار از یه دکتر اینه که بیاد و یه نگاه بکنه و بعد بگه برو استراحت کن ! یا شایدم من توقعم زیاد بوده...خدا برای هیچ کس نخواد ولی نمیدونم اگر شما تو این شرایط بودی راحت پاتو مینداختی رو پات و میگفتی باشه استراحت میکنم تا خوب بشه .؟؟؟؟

و زمانی هم که اون مشکل برام پیش اومد....خدا شاهده که دقیقا جمله هاش این بود :" عزیزم ناراحت شدم ولی نمیدونم باید چیکار کنی، میتونی بری از داروخانه قرص بگیری و بندازیش"
من هرگز نگفتم که مشکلی که برای من پیش اومد تقصیر ایشون بوده ولی شما فقط 1 ثانیه خودتو بزار جای من...وقتی دکترت بهت بگه نمدونم، دیگه به کی و کجا امید داری ؟؟؟؟
من دکتر دیگه رفتم...باز هم اکو رفتم و همون مشکل رو جنین من داشت....ولی این خانم دکتر که معروفیتش 1/100 خانم حنطوش زاده هم نیست به من نگفت برو خودت قرص بخور ! به من گفت تو این سن از حاملگی شما قرص هم بخوری درد زایمان میگیری و میری بیمارستان...اونجا هم اگر بچه زنده دنیا بیاد هیچ وقت نمیکشنش و ممکنه علاوه بر مشکل قلبیش مشکل دیگه ای هم به خاطر زودتر دنیا اومدن پیدا کنه.....
من حداقل تکلیف خودم رو فهمیدم که باید تا زایمانم صبر کنم....
یعنی من واقعاااااا انتظار زیادی از خانم حنطوش زاده داشتم که در صورتی که میدونست من راهی جز به دنیا آوردن این بچه ندارم حداقل اونجوری هم برخورد نکنه ؟ که بگه نمیدونم و بزاره بره ؟ که بگه برو دارو بخر از داروخانه بخور ؟ یعنی واقعا با این تجربه اش نمیدونست که این بچه تو 29 هفته احتمالش هست که زنده بمونه ؟!!!
من نگفتم بشینه به درد دل من گوش بده...من خودم جزو کسانی بودم که خیلی زود تایم ویزیتش تموم میشد چون اصولا آدم کم حرفی هستم ولی برخورد ایشون با من همین بود که گفتم...

نمیدونم چرا انقدر تعصبی برخورد میکنید و حاضر نیستین بدی های کسی که ازش بت ساختین رو قبول کنید...

به هر حال من این ماجرا رو با این خانم داشتم...باز هم دعاااا میکنم که هیچچچ کسی این لحظاتی که من تجربه کردم و میکنم رو تجربه نکنه ... انقدر اعصاب داغونه که به چیز دیگه ای فکر نمیشه کرد ... ولی لطفا شما ها هم با حرفاتون این رنج رو بیشتر نکنید... امیدوارم که همیشه همینطور برای شما دکتر خوبی بمونه ولی من ازش نمیگذرم...
من هنوز هم از نوشته های شما به این نتیجه نرسیدم که خانم دکتر حنطوش زاده کم کاری کرده یا کاری رو اشتباه انجام داده

1- هنوز نگفتید که سوراخ بودن کیسه آب شما چطور حل شد. اگه با استراحت حل شده که دکتر چه شما رو می دیده چه نمی دیده فرقی در ماجرا ایجاد نمی شده. باید استراحت می کردید. پس چه لزومی داشته که شما رو ببینه؟
اگه از طریق دیگه ای مشکل شما حل شده بگید که دوستان هم از تجربه تون استفاده کنند.
در صورتی میشه خانم دکتر رو مقصر دونست که راه حل دیگه ای داشته باشه که مثلا اگه از یه حدی سوراخ بیش تر بود باید فلان کار رو کرد. بعد باید خانم دکتر شما رو می دیدند تا تشخیص بدهند که آیا شما باید استراحت کنید یا کار دیگه ای انجام بدید.

2- وقتی دکتر نمی دونه چه کار باید انجام داد توقع دارید سر شما رو شیره بماله و نوید بی خود بده یا تجویز الکی کنه. اتفاقا من به کسانی که در مواردی که نمی دونند می گن "نمی دونم" خیلی احترام می گذارم. چون این نشون می ده که اون شخص انقدر احترام برای طرف مقابلش قائل هست که حرف چرت و پرت بهش نزنه. همه انسان ها هم در همه موارد که علامه دهر نیستند. تخصص ایشون تخصص قلب نبوده که بتونه مشکل قلبی نوزاد رو حل کنه. پس در این مورد گفته من نمی دونم چه کار باید کرد. شاید مثلا اگه به متخصص قلب مراجعه کنید راه چاره ای برای این مشکل داشته باشه.
البته جمله دکتر بیش تر به این معنا است که چون انتخاب با خود شماست ایشون نمی دونند چه کار باید کرد. نوزاد رو نگهداشت یا نوزاد رو از بین برد. این بوده که گفته "نمی دونم باید چه کار کنی" یعنی این با خودت است که تصمیم بگیری چه کار کنی

3- تا جایی که من می دونم خانم دکتر حنطوش زاده یه زمانی مسئول غربالگری بیمارستان امام خمینی و پزشکی قانونی بودند(البته اطلاعاتم موثق نیست و ممکنه اشتباه کنم). حالا اگه شما حرف ایشون رو در مورد خوردن قرص قبول نداری و حرف دکتر دیگه ای رو که 1/100 ایشون معروفیت دارند قبول می کنی انتخاب با شماست.
من دقیقا نمی دونم که بعد از خوردن قرص چه اتفاقی خواهد افتاد و در این زمینه اظهار نظر هم نمی تونم بکنم. حرف اون دکتر شما هم در صورتی تایید میشه که قرص خورده بشه و نتیجه دیده بشه. وگرنه که تا الان حرف هر دو دکتر در حد یک ادعا است. نه حرف دکتر حنطوش رو میشه قبول کرد و نه حرف دکتر دومی که شما رفتید.
اما یک چیز رو می دونم. بچه از هفته 28 بارداری به بعد شانس زنده موندن خارج از رحم رو داره اما فقط و فقط به کمک دستگاه های پزشکی و این هم فقط یک شانس است نه 100%. بدون دستگاه های پزشکی جنین در این سن شانس زنده موندن نداره خصوصا این که ناراحتی دیگه ای هم داشته باشه.
از مراحل قانونی اش هم خبر ندارم که آیا با وجود مشکلی مثل مشکل جنین شما، اگه جنین زنده به دنیا بیاد باز هم به دستگاه متصل می شه یا خیر. به عبارت دیگه نمی دونم در مواردی مثل شما پزشکی قانونی اجازه سقط می ده یا خیر.
بنابراین باز هم نمی تونم در این مورد اظهار نظری کنم. همان طور که شما هم نمی تونی در این مورد اظهار نظری کنی مگر این که با مراحل قانونی اش کاملا آشنا باشی.

4- عزیزم من قصدم این نبوده و نیست که خدای نکرده رنج شما رو با حرف هام بیش تر کنم. در نوشته قبلیم هم گفتم من به هیچ صورت نمی تونم شما رو درک کنم. جگر گوشه ات است که تا همین الان کلی سختی کشیدی تا تونستی 29 هفته اون رو در وجود خودت بزرگ کنی و پرورش بدی.
اتفاقی است که افتاده اگه راه درمان داشت و دکتر حنطوش کاری برات نکرد حق داری همه جا عنوان کنی تا خدای نکرده شخص دیگه ای به این مشکل گرفتار نشه. اما وقتی نه تقصیر دکتر بوده که این طور شده و نه دکتر می تونسته کاری کنه که نکرده چرا باید آبرو و موقعیت شغلی یه فرد به خاطر این مساله به خطر بیافته؟
البته دکتر حنطوش انقدر سرش شلوغ است که نه با صحبت مثبت من و نه با صحبت منفی شما تغییری در موقعیت کاریش ایجاد نمیشه. اما من و شما به عنوان دو انسان بهتره وجدانمون رو پیش رومون بگذاریم و ببینیم آیا داریم درست قضاوت می کنیم یا خیر.
بالاتر از این افراد زیادی هستند که میان نوشته های من و شما رو می خوانند و در مورد رفتن یا نرفتن پیش این دکتر تصمیم می گیرند. من اگه بی جهت از این دکتر تعریف کنم مسئول هستم و اگه بی جهت ازش منفی بگم هم مسئول هستم. شاید راه درمان بیماری در دست تجربه دکتر حنطوش باشه که با خواندن نوشته شما ممکنه از اون محروم بشه.

به ما می گی متعصبانه صحبت می کنیم. من که سعی کردم در حرف هام همش با دلیل و منطق با شما صحبت کنم.
می گی ازش بت ساختید که خیر این چنین هم نیست یادم نمیاد در صحبت هام تعریف زیادی و غیرواقع از خانم دکتر حنطوش کرده باشم.
می گی بدی هاش رو قبول نمی کنید که با قبول تمام گفته های شما من باز هم کار خانم دکتر حنطوش رو نه بد می بینم نه اشتباه. در بالا همه چیز رو براتون با دلیل و استدلال بیان کردم که باز متهم به تعصب نشم.

شما از خانم دکتر حنطوش توقع همدردی و همدلی داشتید که من می گم تخصص دکتر رسیدگی به وضع بیمارش است نه همدردی با اون. در مورد این نوع تخصص نمی شه انتظار همدردی از هر دکتری داشت. اگه دکتر همدردی کرد که چه بهتر اما اگه نکرد جز وظایفش نبوده که به خاطر این مساله تخصص پزشکی اش زیر سوال بره.
بله اگه شما پیش دکتر روانشناس بری و انتظار همدردی ازش داشته باشی و اون این کار رو نکنه می تونی اون دکتر رو زیر سوال ببری چون اون دکتر کارش اینه که به حرف مریض اش گوش بده و باهاش همدردی کنه و براش دل بسوزونه اما از دکتر متخصص زنان اونم دکتری که سرش انقدر شلوغه که فرصت سر خاراندن نداره نمیشه چنین توقعی داشت.

حالا تو پرانتز بگم که اتفاقا چند روز پیش من پیش دکتر بودم و اوضاع روحی ام هم خیلی خراب بود. دکتر کلی برام دل سوزوند و کلی هم برام دعا کرد. در حالی که اصلا لزومی نداشت که چنین کاری کنه.
ولی حتی اگه این کار رو هم نمی کرد باز من از دستش ناراحت نمی شدم چون من از اون دکتر انتظار دارم وضع بارداری و جنین من رو کنترل کنه و اگه مشکلی هست من رو در جریان بگذاره، اگه راه حلی داره مشکلم رو حل کنه و اگه نداره صادقانه بهم بگه که مشکلم درمان نداره همین.

اتفاقی که برای شما افتاده اینه که ضربه روحی بزرگی در اثر خبر بدی که خانم دکتر حنطوش بهتون داده به شما وارد شده که از شانس بد کسی که برای اولین بار این خبر رو داده خانم دکتر حنطوش بوده و نتیجه این شده که همه درد و غصه شما با یک خاطره بد از این دکتر همراه شده و ذهن شما ناخودآگاه این دکتر رو مقصر دونسته.
وقتی سراغ دکتر دوم رفتید دیگه با مساله تا حد زیادی کنار اومده بودید و وقتی برای بار دوم شنیدید که راه چاره ای نیست دیگه اون بغض و غضبی که بار اول پیدا کردید رو نداشتید. نتیجه این شده که دکتر اول شده مقصر و خطاکار و دکتر دوم شده دکتر بهتر.

در آخر این که من اصلا قصد ندارم این بحث رو ادامه بدم چون شما در شرایط روحی خوبی نیستید. چند خطی هم که این جا نوشتم نه برای اینه که نظر شما رو عوض کنم نه این که در این شرایط نامساعد روحی نمک رو زخمتون بپاشم.
هر کسی یه سلیقه ای داره و در انتخاب دکترش مختاره که سلیقه خودش رو اعمال کنه و دکتری رو انتخاب کنه که باهاش راحت باشه و دوستش داشته باشه و به علم و دانشش ایمان داشته باشه.
چند خطی که این جا نوشتم برای نفر سومی بود که وقتی میاد این نوشته ها رو می خوانه قضاوت درست در مورد دکتری که می خواد انتخاب کنه داشته باشه.
حالا اون نفر سوم هم صحبت های من رو خوانده و هم صحبت های شما رو و دیگه تصمیم با خودشه که این دکتر رو دکتر خوبی بدونه یا دکتر بد.

از تو دوست خوبم هم می خوام اگه از حرف های من رنجیده شدی من رو ببخشی. با این که نمی تونم درک کنم که چقدر غصه و ناراحتی داری اما می دونم که در شرایط سختی قرار داری.
از خداوندگار می خوام که بهت صبر بده و راه درست رو پیش پات بذاره تا درست تصمیم بگیری و راه درست رو انتخاب کنی.
موفق و سلامت باشی
دختر گل من آخر اردیبهشت به دنیا اومد و من عاشقشم ♥
سلام بدبخت جان منم یه مشکلی مثل شما داشتم من دکترم کس دیگه بود تو هفته بیست وچهارم برام سونو نوشت من رفتم و متوجه شدم بچم یکماه از رشد عقبه با خال بد رفتم دکترم تا ببینم چی میگه مه متاسفانه دکترم حالش بد شده بود و بستری بیمارستان بود منم چون نمیتونستم صبر کنم این خانم دکتر پیدا کردم رفتم که خیلی شلوغ بود منم خال خوبی نداشتم بالخره که رفتم پیشش منو فستاد سنو سه بعدی تو خیابون فلاح و نمیدونم چه اصراری بود حتما اونجا برم که کلا از این کارای دکترا خوشم نمیاد چقدر موندم تو ترافیک تا برسم اونجا بالاخره اونجا فهمیدم اوضاع بچم خوب نیست ورشدش عقب مونده دوباره برگشتم مطب با هنسرم رفتم تو خانم دکتر خیلی مهربون که همه تعریفشو میکننن با عجله اومد نگاه انداخت و گفت این بچه نشکل داره و برای شما بچه نمیشه برو هنین الان درش بیار من که حالم خراب شده بود حالا توجه کن من بعد از ده سال باردارشدم و نازایی داشتم نمی خوام بگم باید چیزه دیگه ای می گفت ولی میتونست بهتر صحبت کنه بعدش گفت یکی دیگه و منم گفتم من نعلوم نیست دوباره باردار بشم با بی تفاوتی رفت و نامه داد برای بیمارستان امام منم دوسه روز دیگه رفتم اونجا که دو روز اونجا بودم از شرایط اونجا فرار کردم اومدم خونه یه دکتر با تجربه نبود اونجا همه رزیدنت و دانشجوی خود این خانم دکتر بودن دیگه حرف دکتر حجت تمام بود بعد با دکتر خودم تماس گرفتم چون هنوز نمیتونست بیاد منو فرستاد پیش یه دکتر دیگه بنام برنجیان رفتم دوباره برام سونو نرشت با ازمایش خیلی هم عصبانی شد که چرا برات ازمایش ننوشته بالاخره باید علت این نشخص بشه الان دوتاشم دادم فردا باید برم احتمالا باید ختم بارداری بدم ولی شما فکر کن لحن گفتن به دکتر با یه دکتر دیگه چه قدر میتونه فرق کنه تازه منم بفهمم علت این مشکل چیه اگه خدا خواست دوباره به من بچه داد پیشگیری کنم
خدایا شکرت
دکتر حنطوش زاده خیلی معروفه . مطبش افتضاح شلوغــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
مریضاشو ماما ها با دقت میبینن و خودش فقط یه سرک به مریض میکشه

میگن واسه بارداری پرخطره .
وسط ساعت مطب ول میکنه میره بیمارستان زایمان سر نیم تا 1 ساعتم بر میگرده

منشیهاش اول وقت عالین و خوشبرخورد ولی طفلیا از 6 به بعد دیگه داغون میشن ولی در کل خیلی مودبن

برای ویزیت حداقل 4 ساعت معطل میش
فکر کنم حامله ها زودتر میرن تو
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
سلام عزیزان من بخاطر مشکل فشار خون بارداری خیلی دنبال متخصص پره ناتال بودم که ایشون رو به من معرفی کردن مراجعه کردم منشی شون شرح حال گرفت و دکتر سه ثانیه بیشتر منو ویزیت نکرد داشت میرفت گفتم دکتر فشارم بالاست چی؟ گفت ا؟ چنده که خانومه منشی گفت ۱۵ روی ۹ گفت برو بیمارستان یعنی من نمیپرسیدم چی میشد؟ میرفتم خونه خیلی راحت و بچه ام به خطر می افتاد اما در اینکه واقعا علمشون بالاست و استاد تمام هستن حرفی نیست اما خیلی دور خودشو شلوغ کرده خانمایی که آمنیو سنتز میشن چون انگار با پزشکی قانونی هم کار میکنن و شلوغی وحشتناک در ضمن یک ملیون هم تو شهریور ماه دستمزد جدا خودشون میگرفتن
2706