2726
اگه دو قلو بود سونو نشون میداد حتما;
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اره میشه اونقدر کوچیک باشه که تو سونو معلوم نشه تو 5 یا 6 هفته جنین رو با سونو میشه دید البته فقط ساک رو
زخمی که میزنیم دلی که میشکنیم ارزان نیست یک جایی باید بهایش را بپردازیم ... یک وقتی شاید همین نزدیکی ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگار الان یا قدیما؟ مگه میشه سونو بری و معلوم نشه یه بار معلوم نشه دوبار معلوم نشه ...
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

نگار جون

1393/4/4 9:51 ب.ظ

من کسی رو سراغ دارم که موقع زایمان فهمیده ٢ قلو داره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
والا سونوهای الان اسم و رنگ مورد علاقه بچه هم تشخیص میده چه برسه به این چیزا خخخخخخخخخخخخ
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
نه اینقد مطمئن نباشید! اون ٢ قلوهایی که من دیدم، الان ١/٥ ساله هستن. پس قدیمی نیست حرفم! چند روز پیش یه نفر تاپیک زده بود با همین مضمون.چند نفر دیگه هم از این موارد مثال زدن. حتی یکی از دوستان گفت یکی از نزدیکانش فکر میکرده ٢ قلو داره اما ٣ قلو به دنیا اومده! پس اینقد به پیشرفت علم تکیه نکنین!
بامداد جمعه یکم اسفند ماه ١٣٩٣ دخترکم به دنیا اومد ☺️
یکی از آشناهامون یه هفته قبل از سزارین اخرین سونو ش بود که دوقلو بود حتی تو سونوی ان تی هم دو تا بودن ولی تو سزارین سه تا نی نی از شکمش در اووردن بهش گفته بودن یه پسره یه دختر ولی سه تا پسر بودن
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
یکی از ماماهای بهداشت با هزار دوا درمون حامله شده بوذه دوسال پیش سونو هاش همه خوب بودن ولی ماه آخر مطمن نیستم ها فکر کنم هفته 32 که خیلی درد داشت سونو کرد اونم جای معتبر بهش گفتن بچه عجیب الخلقه هست سه دست داره سه پا دکترش گفت ممکنه با عمل دست و پای اضافی رو بشه ور داشت خلاصه یه کارش شده بود گریه طفلی همه غصه ش رو می خوردن تا اینکه کیسه آبش هفته 33 یا 34 پاره شد و بردنش اتاق عما خلاصه سه تا نوزاد نازززززززززززززززززززززززززززززز سالممممممممممممممممممم از شکمش بیرون اومد دختر عمه م که اونجا کار می کرد می گفت همه از خوشحالی گریه می کردیم
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
2706