2726
13 خرداد با کلی خوشحالی اماده شدم برم دکتر که صدای قلب بچمو بشنوم وای که مامانم و شوهرم چقدر ذوق داشتن اما دنیارو زدن تو سرم دکتر گفت 4 روز قلب بچه ایست کرده وای نه بدترین روز عمرم بود
خدایا همه توکلم و امیدم به تو هست( ب حق ... لا اله الّا انت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین ...) فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر گفت هر علتی میتونه داشته باشه واسمم ازمایش نوشت هنوز جوابش اماده نشده من همون ماه اول باردار شدم
خدایا همه توکلم و امیدم به تو هست( ب حق ... لا اله الّا انت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین ...) فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
نیلوفر ابی عزیزم تا هفته 11 ممکنه قلب تشکیل بشه
نفس جان خیلی خودمو باختم کارم شده گریه
2706