2726
سلام میخواستم به همه مامانهایی که جنسیت نی نی براشون مهمه از تجربه های خودم که نتیجه تحقیقاتم بود و همون چیزی شد که میخواستم بگم مامانهای دیگه هم بیاید و از تجربه هاتون بگید امیدوارم مفید باشه برای اونهایی که منتظر نی نی هستن و اول خدا یه نی نی سالم بهشون بده بعد همون چیزی که دوست دارن و به صلاحشونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای جنسیت پسر روز تخمک گزاری رو با کیت میتونین تعیین کنید ولی اگر پری ها 28 روز باشه میشه روز 14 پری البته سونو خیلی دقیقتره من برای بارداری 7 ماه تو اقدام بودم و فقط روز 13 و 15 و 17 اقدام داشتم چون پریهام 31 روز بود اما ماهی که باردار شدم روز 14 پری بود و همون روز هم سونو داده بودم و یه فولیکول 20 داشتم اینو به یکی از دوستهام هم گفته بودم اون نی نی دختر میخواست و اقدامهاشو از 1 روز بعد پری انجام میداد و ماهی که باردار شده بود روز 8 پری بود به نظر من مهمترین عامل روز تخمک گزاری هست درباره نزدیکی هم باید بگم که برای پسر دار شدن باید زن اول ارضا بشه و بعد اقدام انجام بشه و پاهاهم بمدت 20 دقیقه بالا نگه دارید
بعد هم تغذیه من از چند ماه قبل تقریبا رژیم غذایی که برای پسر بود رو سعی کردم رعایت کنم 1) خوردن گرمی مثل خرما گردو آجیل و موز وفندق وبادام زمینی 2) کم کردن لبنیات مثل شیر و ماست 3) خوردن توت فرنگی و خوراکی های قلیایی نه اسیدی 4) شستن واژن با جوش شیرین 5) خوردن روزی 1 عدد اسید فولیک و ویتامین E 6) خوردن روزی 4 عدد فلفل سیاه نکوبیده 7) خوردن عرق کاسنی وآموزش تعیین جنسیت پسر قبل از لقاح تمام کارهایی که برای پسر شدن باید انجام دهیم: 1)به خداوند توکل کنید و بدانید تا خدا نخواهد و اراده نکند، هیچ کاری انجام نمی شود. 2) 3 ماه قبل از بار داری، خودتان قرص فولیک اسید و همسرتان هم فولیک اسید با ویتامین ث مصرف نماید. 3) از چند ماه قبل از بارداری سعی کنید روز تخمک گذاری خود را بیابید و در همان روز رابطه داشته باشید. ( با استفاده از دما سنج یا بررسی ترشحات دهانه رحم و یا با استفاده از کیت تخمک گذاری و یا از طریق سونوگرافی واژینال 3 تا 5 روز بعد از پاکی، در همان ماهی که قصد بارداری دارید. ) مهمترین عامل در تعیین جنسیت ، مشخص کردن زمان تخمک گذاری است. 4) در یک بطری به نسبت 4 (آب) و 1 (جوش شیرین) مخلوط کنید ونیم ساعت قبل ازآمیزش خود را با آن بشویید. 5) سبزی های جوان و میوه های تازه .کشمش. انگور. قیصی و از همه مهمتر عرق کاسنی روزی یک لیوان مصرف کنید. 6) هر روز صبح غلات با حلوا شکری ویا عسل طبیعی و 4 یا 5 دانه فلفل سیاه (حتما نکوبیده استفاده کنید). 7) در زمان قاعدگی رحمتان را از تمام آلودگی ها پاک کنید. (بوسیله پیاده روی خیلی زیاد، خوردن نبات داغ با زعفران، شربت عسل و زعفران گرم،کاچی یا هر حلوایی البته با هل و زعفران،پسته. 8- در ماهی که قصد بارداری دارید روزانه مقداری تخم هویج دم کنید و با عسل بخورید. 9- از2ماه قبل از بارداری و بخصوص در ماه و روزی که قصد بارداری دارید توت فرنگی زیاد مصرف نمایید چون باعث می شود که جنین پسر شود. 10- کسانی که بیماری کبدی یا کلیوی ندارند می‌توانند در ماهی که قصد بارداری دارند روزانه 1عدد قرص فلوکونازول 50 استفاده نمایند چون این قرص به شدت رحم را قلیایی می کند وجنین به احتمال زیاد پسرمی‌شود. ( از روز دوم پریودی به مدت 2 هفته)
باشه عزیزم ولی تو 3 ماه پریودهاتون رو دنبال کنید تعداد روزهاشو و روز تخمک گزاریتون رو پیدا کنید با کیت تخمک گزاری یا سونو این مهمترین عامله برای دختر هم 3 روز قبل و 3 روز بعد از تخمک گزاری میتونید اقدام کنید عامل بعدی تغذیه هست
گلم من سال دیگه میخوام اقدام کنم.الانم پری هام یک هفته هر ماه میاد جلو.از این ماه ال دی میخورم که مرتبش کنم راسته میگن عرق کاسنی پسر زایی میاره؟؟من ناشتا میخورم.موزم زیاد میخورم
2706