2703
2553
عنوان

چند بار رابطه در طول هفته بین زن و مرد نرماله؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 516797 بازدید | 229 پست
سلام . من روزای اول عروسیم روزی 2 یا 3 بار رابطه داشتم ولی کم کم شد هفته ای 2 بار و العانم که شده 10 روز یکبار و احساس میکنم بر عکس روزای اول العان من میلم خیلی بیشتر از اون شده و شوشو میلش تقریبا به صفر رسیده به نظر شما من چیکار کنم که این رابطه مثل روزای اول بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
می‌دونم یه نیاز درونیه و خیلی هم خوندم که کم و زیادش نشان دهنده مشکل خاصی نیست ولی حد نرمال داره. می‌خواستم بدونم بقیه تقریبا چه جورین و ببینم حد نرمالش چقدره. مثلا زن و شوهری که هر چند ماه یکبار با هم رابطه دارن به نظرم یه کم بیشتر باید رو رابطشون کار کنن هرچند که ممکنه در نهایت به این نتیجه برسن که هیچ مشکلی نیست ولی به نظرم ادم باید مراقب نشونه‌ها باشه. می‌ترسم روزمرگی زندگیمو سرد کنه.
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
2714

سلام من نامزد هستم ولی با نامزدم نزدیکی از جلو دارم امروز هم سه چهار بار نزدیکی از جلو داشتم ولی آب منی داخل نریخته آیا امکان باردار شدن با پیشاب است خیلی میترستم لطفا جوابمو بدین قرص بخورم

دوساله عروسي كرديم و رابطمون انقدر كمه كه فكر كنم به زور بشه ماهي يكبار اونم به اصرار من

خيلي بده اين اوضاع

از اول هم رابطمون همينطور بود

هميشه فكر ميكردم بعد عروسي ادم هروز نزديكي داره يا شايدم روزي دو سه بار

ولي ظاهرا اينطوري نبود واسه من

خيلي اذيتم ميكنه اين قضيه تقريبا هرشب قبل خواب بهش فكر ميكنم بعد ميخوابم 

بارها با همسرم راجبش حرف زديم حتي بار ها قول داد كه هفته اي يكبار باشه ولي جالبه اون دقيقا واسه اون روز به خصوص يه برنامه اي ميريزه

مهمون دعوت ميكنه يا بيرون ميريم

واقعا خسته ام ازين اوضاع

پيش دكتر نميره ميگه ميرم ولي به مرور فراموش ميشه

پيش مشاور نميره

ميگم كتاب بخون يا تو نت بگرد ولي اون اصلا توجهي نداره

هميشه من شروع كننده بودم و اين قضيه واقعا واسم بيريخت شده

نميدونم چه كنم

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2706