2733
2734
عنوان

نموندن جای کش پوشک

2535 بازدید | 25 پست
سلام مامانهای باتجربه دخترم رو چه طوری پوشک کنم که جای کش روی پاش نمونه سایز پوشکش هم کوچیک نیست دخترم 5 کیلو داره سایز پوشک 5 تا 9 کیلو محکم هم نمیبندم
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
مال دختر منم میمونه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فک میکنم نمیشه کاریش کرد
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
بعید می دونم بشه کاری کرد که نمونه چون دایم تو پوشکن گاهی باز بزارش که بهتر بشه
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
سلام پسر من الان نزدیک 21 ماهشه من از وقتی به دنیا اومده همین مشکل رو دارم ولی فکر کنم خیلی اذیتشون نمی کنه چون کم پیش میاد بخواد بخارونتش
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2738
وقتی پاش بازه در عرض 1 دقیقه از بین میره ولی توی پوشکه هست
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
پسر من هم همین طوره , کانفیه پوشکش من گاهی روشو کرم میزنم یراش فک کنم بعدا که پوشک نپوشن ازبین بره
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706