2733
2739
عنوان

لکه بینی در هفته 9 بارداری

58065 بازدید | 22 پست
سلام مامانها یکی به من بگه لطفا من هفته نه بارداری هستم الان دیدم لکه دارم نرمال هست این لکه ها یا اتقاق دیگه ای برام افتاده ممنون میشم جوابم را بدید اگر کسی براش قبلا بیش امده لطفا بگه
غزال جون نگران نباش عزیزم. با دکترت مشورت کن. تو رو خدا واسه منم دعا کن.. یه ساله که تو حسرت حامله شدنم ... برام عین یه رویا شده.. تو حامله ای دعات زود مستجاب میشه برام از ته دل دعا کن...
ان شاالله تو هم به سلامتی نینی نازتو بغلت میگیری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی مهسا جون و راهی جون از جوابتون خدا کنه چیزی نباشه از نگرانی نمی دانم چه کار کنم تا فردا بشه برم بیش دکتر همینطور می ترسم دعا می کنم خدا کنه دیگه نبینم می ترسم برم توالت
اخه بعد از یک سال انتظار کشیدن حامله شدم امیدوارم به خدا که همه به ارزوتون برسید و شما هم یک روز نی نی هاتون تو بغلتون باشه راهی جان دکتر نگفت چرا لک داری من فقط اولش لک داشتم که می گفتند لک لانه گزینی هست بعد یدگه نداشتم تا یک ساعت بیش یک دفعه دیدم
غزال خانم اصلاً ناراحت نباشید. منم هفته 9 لک دیدم. حتماً با دکترتون تماس بگیرید تا بهتون شیاف یا آمپول سایکلوژیست بده. سعی کنید یکی دو روز زیاد پیاده روی نکنید و روی پا نایستید.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
غزاله جان اگه سر تاریخ پریودت باشه ممکنه تا ماه 4هم لک ببینی. اگه جفتت هم بخواد جابجا بشه لک می بینی. اصلاً نگران نباش. ممکنهحتی تا فردا ظهر لک قهوه ای ببینی که خون خشک شده و دنباله همین لک بینیت بوده . اگه جفت حلقوی هم داشته باشی ممکنه تا چند ماه برات تکرار بشه.
باور کن که استرس خیلی برای نی نی عزیزت بدتر از لکه بینیه.
نگران نباش و فردا هم ازحال خودت باخبرمون کن.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2738
سلام غزال جون

من نمی دونم خیلی خطرناک هست یا نه ولی تجربه خودم رو برات می ذارم که شما اشتباه منو تکرار نکنی

من تو هفته 9 و 13 بارداریم لکه دیدم ولی زیاد توجه نکردم و سونو انجام ندادم خیلی کوتاهی کردم البته بار دوم شیاف استفاده کردم ولی متاسفانه هفته پیش پسرم رو از دست دادم

هنوز معلوم نیست دلیل اینکه قلب فرشتم از کار افتاده چی بوده ولی فکر کنم به عنوان یه مادر کوتاهی کردم و کلی عذاب وجدان دارم

البته دکتر گفت که تو جفت بچه خون دیده شده

خواهش میکنم فردا سریع برو پیش دکتر و اسرار کن که سونو بده بهت

حتما بگو برات یه از هم بده چون ممکنه غلظت خون داشته باشی

اگه خودت به فکر نباشی اگه خدایی نکرده زبونم لال نینیت چیزیش بشه دکترها غصه نمی خورن و کوتاهیشون رو گردن نمی گیرن و میگن طبیعی خودت اسرار کن برای از و سونو

دکتر به منم می گفت طبیعی و نه سونو داد نه از شاید اگه زودتر میفهمیدم الان پسرم 17 هفتش بود
سمیرا جان کوتاهی نیس اینا همه قسمته ادمه سقط های قبل از سه ماهگی همه مشکل خود جنینه نه کوتاهی //چرا باید الان انقدناراحت باشی عزیزم؟
من امروز سالگرد پرواز فرشتمه پارسال این موقع داغون بودم اما الان که می نویسم هزار بارخداروشکر می کنم که الان نی نی نموند که اینروزای زندگیمو ببینه
اونی که همیشه "باهاته"... "پاهاته"
الهه جوون پسمری من بدون برنامه اومد تو زندگیمون و ما اصلا براش برنامه ریزی نکردیم تقریبا نا خواسته بود ولی وقتی اومد با خودش یا دنیای زیبا و فوق العاده رو اورد

باورت نمیشه گاهی خیال ورم میداره که نکنه زنده بوده ما اشتباهی سقطش کردیم واقعا برام سخته
نگران نباش.ولی به دکترت بگو.با استراحت برطرف میشه.البته از حرکات سریع پرهیز کن.
بــــاران باشــد..
تــــو باشـی...

یک خیــــــــابــــان بی انتــها...

به دنیــــــــا میگــــویم خــداحـــافــــظ !!
سلام عزیزم اصلا نگران نباش من تا ماه٩ خونریزی شدید داشتن تا حدی که مثل لخته به اندازه کف دست بود ولی الان یک دختر ا ساله دارم از همه بچه ها هم سالمتره ماشالله
عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
2706