2726
مامان اناشا من مامان امیرپرهام هستم گلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای پسر میشه تو جوش شیرین بشینی برای دختر تو سرکه سفید قب از نزدیکی

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد مواد کلیسیم دار برای دختر بخور لبنیات

برای پسر مواد منزیم دار
2728
راستی یه سوال دیگه شما خانوما میتونید روز تخمک گزاریتون رو پیدا کنید یا حدس بزنید من یه چیزایی میدونم این که ترشح زیادو شفاف باشه روز تخمک گزاری همون روزه حالا اگه شما بیشترو بهتر میدونید راهنماییم کنین
من عااااااشششششققققق همسرمم اگه خدا یه نی نی ام بهم بده زندگیم کامله
اینا همش حرفه.دعا کن بچه ات سالم باشه.من همه جیز رو رعایت کردم که اولی پسر باشه اما خدا رو هزاران بار شکر که دختر شد.پسر چیه آخه.
خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته ها سپاسگزارم♡
ببخشید مژگان جون من رفته بودم تو اون سایته دقیقا درسته. من الان باردار نیستم اما آذر ماه پارسال باردار شدم تو هفت هفته سقط شد جدای اینکه خیلللللی ناراحتو افسرده شدم دوست داشتم میدونستم بچم چی بود چون همه بهم میگفتن پسره که تو اون سایتم گفت پسره. واقعا دستت درد نکنه
من عااااااشششششققققق همسرمم اگه خدا یه نی نی ام بهم بده زندگیم کامله