2737
2734
سلام دنبال یک مهد خوب در منطقه سعادت ابادم راه رشد پارسال که 2 ساله بود رزور کردم و رفتم که احساس کردم هنوز کوچیکه و نبردمش و امسال تو سن 3 سال میگه جا نداریم متاسفانه ثمره کودکی و قند عسل و ساحل بهشت رو رفتم که از نظر من ثمره کودکی و ساحل بهشت افتضاح بوددددددددد دنبال مهدی هستم که: 1- مربیاش تحصیلکرده باشن و بلد باشن با بچه چه طوری برخورد کنن اهل داد و بیداد نباشن که متاسفانه خیلیییییییییییییی از مهدها اینطوری که جلو مادر قربون صدقه بچه ولی معلوم نیست چه میکنن تو مهد 2- محیط شادی داشته باشه..اینقدر که شاد بودن بچه ها برام مهمه اصلا برام مهم نیست چه اموزشهایی دارن 3- بچه ها برنامه داشته باشن یعنی معلوم کرده باشند بچه صبح تا ظهر قرار هر روز چکار کنه نقاشیه پارکه بازیه کاردستی نمیدونم برنامه ریزی داشته باشن که اگه نباشه بچه ها برای خودشون هستن و ی کم فقط تو روز براشون وقت میزارن 4- میخوام وقت بچه رو پر کنن با بازی با کاردستی با اموزش با هر چیزی ولی بچه تایمی که اونجاست سرگرم باشه حتما که خیلی مهدها میگن این برنامه ها رو دارن ولی در واقعیت ندارن میخوام مهدی باشه برنامه اشون رو اجرا کنن 5 تمیز باشه کف مهد دستشویی ها 6- دلسوز باشن اگر مهدی با این مشخصات میشناسید ممنون میشم معرفی کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738