2733
2734
سلام 3 روزه اسهال داره اولش استفراغ داشت بعد اسهال شد ..بردمش دکتر فقط آمپول زد واسش هیچی هم نمیخوره شیر پاستوریزه هم میخورده به جای شیر خشک نمیدونم شیر رو بدم بهش یا نه داره آب میشه خیلی لاغر شده
و چه زیبا گفت فروغ: تنها صداست که میماند ..و امان از صدای تــــــــو که ابدی شد در گوش مـــــــن.....
مترونیدازول خیلی زود عفونتهای روده ای رو خوب میکنه. پسر من یکبار اسهال گرفت با تشخیص اشتباه دکتر ها ده روز طول کشید (چون در تعطیلات عید بود و بیمارستان بردیمش.) ولی از وقتی من با مترونیدازول آشنا شدم خودم بهش میدم نیم روزه خوب میشه ولی باید دوره اش رو که فکر کنم هفت روز باشه کامل بدی. شربتشو از داروخانه بگیر و طبق دستور روش بهش بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید درست نباشه که دارو سرخود معرفی بشه و من قبلا واقعا دارو سرخود نمیدادم ولی وقتی به عینه دیدم که ده روز تمام دکترهای بیمارستان ما رو دور چرخوندن و با انواع آنتی بیوتیکها و آمپولها و آزمایشها واقعا بچه را زجر دادن و آخرشم وقتی دیدم هیچ فایده ای نداره من به توصیه یک آشنا عمل کردم و بچه خوب شد.
شیر خشک مخصوص ااسهال بده ب ب لاک ال اف شیر پاستوریزه نده کته با ماست موز فرنی با شناسته و پودر سنجد و خرمای پوست کنده و اب عرق نعنا اب نبات
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس
تقدیری مبارک
تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم
2738
دختر من 9 ماهشه منم می تونم تبسم اسمش چی هست؟ استفراغم داره البته بیشتر حالت تهوعه زیاد بالا نمیاره یا تو دهنش میاره غورط می ده یا هم از چهرش و حالتش مشخصه حالت تهوع داره
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس
تقدیری مبارک
تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم
شربتش فرقی نمیکنه . چون من یادمه که دقیقا همینو از دکتر داروخانه پرسیدم. اما پسر من یکبار دوسالگی یکبار سه سالگی اینطور شد. برای اطمینان بیشتر سن بچه رو به دکتر داروخانه بگو. البته دقیقا روی شربت برطبق سن فکر کنم نوشته باشه چند سی سی باید داد. من کتاب "داروهای ژنریک" را در خونه دارم از روی اون نگاه کردم مقدار مصرفشو. میخواهی الان نگاه کنم برات.
2706