2726
سلام
ببخشید که این سوالو میپرسم خیلی بهم استرس و فشار میاره و رومم نمیشه از دکتر بپرسم.من بعضی وقتا تو پریودی میل به رابطم بیشتره البته میدونم نباید رابطه داشت و نداریمم
ولی ببخشید شو شو هم مراعات منو نمیکنه و تحریک میشم و بعضی وقتا هم به.....میرسم...خیلی خیلی معذرت میخوام ولی بعدش عذاب وجدان میگرم که نکنه برام ضرر داره،به شوشو هم گفتم ولی کو گوش شنوا....
الانم منتظر نی نی ام یکسال و دو ماهه....گفتم لااقل این سوالمو جواب بگیرم از بقیه استرسام کم بشه.
خدایا...خدایا دوست دارم
عزیزم دلیلش اینه که رحم زمان پریود از حالت طبیعی خارج میشه و نزدیکی کردن توی این ایام به رحم زن فشار میاره..ضمن اینکه خطر سرایت عفونت از طریق خون به آقا هم زیاده..معمولا همه ما میل جنسی مون دوران پریود زیادتر میشه ولی اگه صبر کنی با پایان پریود میل شدید تری در روزهای تخمک گذاری را با لذت بیشتری تجربه میکنی..
موفق باشی..
ضمنا از لحاظ شرعی هم نزدیکی در زمان پریود حرام هشت و دیه داره..هم برای مرد و هم برای زن...
اگه همسرتون نیاز شدیدی داره میتونی با روشهای دیگه ای توی این دوران ارضاءاش کنی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها جون مرسی که جواب دادین
نه خانومیای گل من که گفتم رابطه نداریم منظورم همون نداشتن نزدیکی بود و فقط ببخشید همون حرف مریم جون هست...یعنی فقط تحریکه و رسیدن به .....
ببخشید
این ضرر داره؟
خدایا...خدایا دوست دارم
2728
مرسی دوستای خوبم که جواب دادین خیلی ممنونم.نه همون بدون نزدیکی...ببخشید
آخه تو اونموقع رحم یه جروایی زخمه و یجورایی میشه تحریک یجایی که زخمه...
پس ضرر نداره؟
آخه منم هر چقدر مراعات کنم دیگه نزدیک روزای آخر شوشو رعایت نمیکنه البته بازم بگم نزدیکی نیستا...البته بهش حق میدم.بعضی وقتا پیش خودم فکر میکنم قدیمیا واسه همینا چن تا زن میگرفتنا که هر وقت زنشون پریود بود برن سراغ بعدی هههههههههههه
البته از فکر کردن بهشم خوشم نیمااااااااااد
پس ضرر نداره؟
خدایا...خدایا دوست دارم
2706