2733
2734
خانوما شما از پوشک بی بی لیدو استفاده کردید؟ نظری دارید؟ من قبلا پمپرز و هاگیز استفاده می کردم، راضی بودم. اما تصمیم گرفتم پوشک ایرانی به جاشون استفاده کنم. مای بی بی پرمیوم و مولفیکس رو امتحان کردم. مای بی بی پرمیوم خوب بود. مولفیکس هم اولش خوب بود ولی بعدش از مدتی پاهای پسرم جوش زد و سوخت. حالا یکی از دوستام بهم بی بی لیدو رو معرفی کرد. می خوام ببینم شما تجربه ای درموردش دارید یا نه؟ خوبه آیا؟ پای بچه رو نمی سوزونه؟
فرشته کوچک من در مرداد 92 دل از بهشت خدا کند و پاشو روی زمین گذاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اصلا راضی نیستم. من خیلی از پوشک ها رو امتحان کردم اما آخرش رسیدم به پنبه ریز. با بیبی لیدو دخترم زیاد پس میداد. پمپرز بافت لطیف و نرمی داره اما کش هاش طوریه که خیلی شل و ول وایمیسه. اما پمبه ریز خیلی خوبه از این نظر
2738
من استفاده میکنم نمیگم عالی ولی به نسبت قیمتش خیلی خوبه به پسر من ساخته بخصوص برای تو خونه خوبه شما هم یک بسته بگیر چون قیمتش مناسبه من 6500 میگیرم و امتحان کن ببین بچت حساسیت داره یا نه