2726
عنوان

قد و وزن کودک 5 سالتونو می گید؟

545 بازدید | 15 پست
دخترم به نظرم ریزست وزنش 16 و قدش 104 . به نظرم کوچیک میاد هیچ کس باور نمی کنه می خواد بره پیش دبستانی .. میشه بچه هاتونو بگید تا ی قیاسی داشته باشم ممنونم
دختر منم 5 سال و نیمشه 5 سالش که بود دقیقا قد و وزنش همین بود دکترش میگفت خوبه
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
مرسی صهبا جان یک دکتری به دخترم ال آرزنین داد قرص هستش میگن رو قد خیلی موثره اما هنوز شروع نکردم می ترسم از عوارضش .. دکترش گفت قد و وزنش کمه ... خیلی نگرانم که تو مدرسه ضربه ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قرصو نمیشناسم من به دخترم شربت کیندر میدم دکترش داده خیلیم دکتر خوبیه دکتر برادران ولی میگه قد و وزنش خوبه نگران نباش
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2728
دختر من تیرماه ٥ سالش تموم میشه قدش ١٠٨ وزنش ١٦/٤٠٠ بنظر خیلی کم میاد ولی هیچ کاری براش نمیتونم بکنم چون هم کم غذاست هم شیطون و پرانرژیه اصلا بلد نیست بشینه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
زن شهریوری جان دخترتون متولد 88 هست؟ به نظرم خیلی خوبه قدش ... دختر من نه قدش و نه وزنش خوبه واقعا نگرانم به غذا و میوه و همه چیزش می رسم اما نمی دونم چیکار کنم
من که هر وقت رفتم دکتر گفت بهش برسید که کمبود وزن داره .. درسته پسرا درشت ترن اما اونقدر اختلاف ندارند از طرفی دختر من از پسر شما 4 ماه بزرگتره .... خدا رو شکر کن ...
مسلما نا خودآگاه تو ذهن آدم مقایسه پیش می آد اما خیلی بهش بها نده چون هر روز که بچه ها بزرگتر می شن موارد بیشتری برای مقایسه پیش می آد خودمون متوجه نمی شیم اما بچه ها می فهمن و چون همیشه همه چیز عالی نخواد بود ،سرخورده و ناراضی بار می آن مهم اینه که خدا رو شکر سالمن
2706