2726
من شنیدم میگن خانومی که پریود هست گناهه که به قران دست بزنه و قران بخونه ! پس چطوری میشه ختم قران گرفته بالاخره چند روزش ادم پریود هست دیگه ؟ از شما راهنمایی می خوام ممنون
سوره های سجده دار فقط نباید خونده بشه ... باقی مشکلی نداره ولی خوب انقد هم ثوابش مثه روزای دیگه نیست .... دست زدن هم اشکالی نداره به شرطی که دستت به کلمه قرآن نخوره و یا آیه ها... مطلق نباید دستت بهشون بخوره می شه با دستکش بخونی ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم دوستان گفتن تا 7 آیه میتونی بخونی و سوره های سجده دارم اصلا نباید بخونی من برا دایی م میخاستم قران ختم کنم افتاد برا زمان پریودم از همه جا پرسیدم گفتن مکروهه ثواب نداره منم از سوهرم خواستم که برا روح دایی م بقیه جز ها رو خوند
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
به خط قرآن بدون وضو نمیشه دست زد و همینطور در ایام پریود،نه اینکه خوندنش گناه باشه،فقط چهارتا آیه سجده دار تو قرآن هست که نباید اونا رو خوند،بعضی علما میگن اون چهار تا سوره ای که این چهارتا آیه توشه رو هم نباید خوند
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...
سلام دوستان ممنون که به سوالم جواب دادین راستش می خواستم واسه ماه رمضان ختم قران بردارم شک داشتم یه کم تو اینترنت سرچ کردم اشکالی نداره فقط آیه های سجده دار رو موقع پریودی نباید خوند باید به کسی دیگه گفته بشه که به جات بخونه
سلام من نذر کرده بودم قران و کامل بخونم تا وقتی که تموم شد انشاالله حاجت دلمو بگیرم الان حدود یک سال و نیم هست و خوندم و الان جزء 20 هستم خوب نمی دونستم و تو این مدتی قران خوندم شاید بعضی روزها پریود بودم الان هم هستم دیروز جزء 20 و خوندم باید چیکار کنم؟ یعنی نذرم تا الان قبول نیست؟ باید از اول بخونم؟ --------------- :-( آخه نمی دونستم الان فهمیدم :-(
ام یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
2706