2726
عنوان

نظرتون رو درباره این اسما بگید لطفا

2076 بازدید | 19 پست
اسم دوقلو که به مهیاس بخوره دوقلو هام یه پسر و یه دخترن میخوام اسمشون به دختر اولم بیاد این اسمها رو میذارم اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم بگید: دختر: مهرسا مهدیس مهسان مهگل محیا مهیا پسر : مهیار مهبد مهراد مهیاد ماهان مهربد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مهیاس - مهیار - مهیاد این سه تا اسم خیلییییییی بهم میان اما هر کدوم که بخوای صدا کنی باید همه منتظر آخرین حرف از اسمشون باشن ببینن آخرش میگی س - ر - د ؟؟؟؟ راستی مهیار اسم دوست من هست که خانومه؟حالا نمیدونم از این مدل اسمهاست که هم واسه دختر میزارن هم پسر؟
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
من هم نظرم مهگل و ماهان هست
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
مهیاس دختر : مهدیسا، مهسان،سها، الناز ، گلیاس پسر:الیاس ، مهر سام، مهر آسام،محمد سام نظر من مهیاس و الیاس و سها
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
2706