2703
2553
عنوان

شیاف سیکلوژست

42812 بازدید | 22 پست
سلام دوستای گلم دکترم برای من شیاف سیکلوژست نوشته و آمپول هپارین بخاطر اینکه دوبار سقط داشتم الان هفته5 هستم به نظرتون خطرناک نیست این شیاف؟آخه شنیدم که خود این شیاف باعث سقط میشه ببه نظر شما مقعدی استفاده کنم بهتر نیست؟آخه میترسم که واژینال خونریزی بده آخه الان لک بینی ندارم اصلا شک دارم که استفاده کنم یا نه .کسی بوده که این دو تا رو استفاده کرده باشه و نی نی سالم اورده باشه؟30 تا آمپول برام نوشته و 30 تا شیاف.گفته 2 هفته دیگه برم سونو.راهنماییم کنید دوستای خوبم.
من اوایل بارداریم 20 تا واژینال استفاده کردم...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم اصلا نگران نباش. فقط مقعدی استفاده کن که خطر خونریزی پیش نیاد.
من از اول بارداری تا هفته 20 این شیاف رو استفاده کردم همراه با 80 تا آمپول هپارین. هیچ مشکلی پیش نیومد. اگر استفاده نکنی با مشکل مواجه میشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممنتا ماه سوم بارداری ازاین شیاف ایتفاده میکردم اتفاقا برای جلوگیری از سقط هستش نه اینکه باعث سقط بشه البته من لک بینی داشتم برای همین استفاده میکردمم

در مورد استفاه اش هم فکر نکنم بشه مقعدی استفاده کرد چون مورد مصرفش فرق میکنه

اصلا نگران نباش
2456
منم الان تا هفته 16 که هستم روزی 2 تادارم مصرف می کنم
البت خارجیش که متاسفانه به سختی گیر میاد
باران اسمان جان به نظر من اصلا ضرری نداره و تازه بربی جلوگیری از سقط تجدیز می کنند
من به جای سیکلوژست از آمپول پرولوتون هفته ای یه بار استفاده میکنم. الان هفته25 هستم.چند هفته پیش لکه بینی داشتم شیاف داد که چون سابقه انقباضات رحمی دارم مقعدی گفته استفاده کنم
درباره هپارین هم چون حساسیت دارم سلکسان یا اناگزوپرین میزنم
چون میگذرد غمی نیست
2714
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مقعدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه بابا باید وازینال باشه.دکتر سر خود نشو.اگه به دکترت شک داری از یه دکتر دیگه هم بپرس ولی تا جاییکه من میدونم این شیاف برای جلوگیری از سقطه و باید وازینال مصرف بشه و فکر هم نمیکنم باعث خونریزی بشه چون تیز که نیست.مثل صابونه بذاری توش خودش اب میشه میره تو.نگران نباش ولی سر خود کاری رو انجام نده.اگه شک داری به دکتردیگه ای هم برو نظرش رو بپرس
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706