2726
عنوان

دیده شدن جنین در هفته شش؟!!

142646 بازدید | 123 پست
من تو هفته ششم. امروز رفتم سونو واژینال گفت ساک جنین دیده میشه ولی کوچیکه، جنین هم دیده نمیشه، گفت برو هفته دیگه دوباره بیا! دارم دیوونه می شم . کسی بوده که این موضوع براش پیش اومده باشه؟ تورو خدا جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..
سلام شادی جان تبریک میگم ان شاالله به سلامتی مبارک باشههههههههههههههههههههه آره عزیزم من دقیقا مثل شما بودم و ساک دیده میشد اما جنین نه که بعد از دوهفته هم جنین دیده شد هم صدای قلبشو شنیدم و کلی خوشحال شدم شماهم نگران نباش استرس خوب نیست تو ماه های اول داشته باشی موفق باشی عزیزم
مرسی سمیرا جون. شما هم با واژینال دیده نشد؟ آخه میگن واژینال زود نشون میده!!!!در مورد کوچیک بودن ساک چی؟؟؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مامانای نازنین. یه عالمه تبریککککککککککککک
منم هفته ششم هستم و امروز با سونوی واژینال نی نیمو که یه نقطه بیشتر نبود دیدم و خیلی ذوق کردم
یه سوال میپرسم بهم نخندیناااااااااا
ساک یعنی چی؟ با اینکه در مورد بارداری مطلب زیاد خوندم ولی این کلمه رو تا حالا نشینده بودم
شادی جان دکترمن به من سونوی واژینال نداد من هفته شش ساک دیده میشد اما جنین نه با سونوی معمولی هفته هفت جنین خیلی کوچک قابل دیدن بود اما ضربان قلب نه هفته هشت هم جنین و هم ضربان قلبش ، عزیزم نگران نباش صبر داشته باشه و توکلت به خدا باشه استرس اصلا توی این ماه خوب نیست پس با توکل به خدا آروم باش و امید داشته باش موفق باشی عزیزم
اصلا اشتباه کردین به این زودی رفتین سونوگرافی. آدم نگران می شه خوب. من هفته 8 رفتم همه چی ساک و جنین رو دیدم.....آخه یادش بخیر انگار همین دیروز بود برای اولین بار صدای قلبش رو شنیدم و الان دیگه چیزی به پایان بارداریم نمونده.برام دعا کنین
خانوما در نظر بگیرین که روزی که لقاح هرکس انجام شده با دیگری متفاوت هست
این به این معنی هست که ممکنه دوتا خانوم هر دو هفته 6 باشن ولی لزوما سن واقعی جنیناشون باهم یکی نباشه!! به خاطر زمان متفاوت در تشکیل لقاح
برای همین یکی تو این هفته تا صدای قلب جنینش رو میشنوه یکی نه!!
ولی دلیلی نداره که اونی که نشنیده نگران بشه
جرا که ممکنه سن جنینش کمتر از اون یکی باشه

شادی جان بهتره اینهمه به خودت استرس وارد نکنی. خیلی از دوستان بودن که بعد از هفته هفت یا هشت تازه جنین رو دیدن یا صدای قلبش رو شنیدن. خیلیا هم اصلا صدایی نشنیدن و تنها یه نقطه تپنده دیدن روی صفحه مونیتور!

اگه صبور نباشی نمیتونی تا پایان بارداری دووم بیاری عزیزم. یعنی مدام برای هرچیزی که ممکنه تو کل این 9 ماه رخ بده نگران میشی ..... فکر میکنی چیزی از اعصاب و روان خودت یا حتی کوچولوئی که تو دلت داری باقی میمونه؟؟!!

اندکی صبر .. همه اینا میگذره خانومی;)
شادی جون عجله نکن می بینیش ، دکتر من وقتی حدودا در هفته ششم بودم به من سونو داد ولی من نرفتم چون می دونستم شاید دیده نشه دیروز که پایان هفته یازدهم بود رفتم و برای اولین بار نی نی نازمو دیدم 38mm بود و پر تحرک خدا می دونه چه حالی داشتم !
2706