2733
2734
عنوان

قابل توجه اونایی که دلشون گرفته و حاجت دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10101 بازدید | 92 پست
***گروه اول*** خودم................................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه دوم*** باغ میرانی......................... 100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه سوم*** پیمانه ................................10 کیان دخت(نوشین)...............9 پری...................................10 سارا.................................20 صورتی آبی .......................17 نیلو...................................14 مامی نرگس........................20 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه چهارم*** نارینه2...........................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه پنجم ساره.............................30 بهار91...........................14 پری..............................14 آرایه.............................10 مهربانی.........................10 پری...............................15 خودم.............................7 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه ششم رها زی زی......................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه هفتم یسنا..............................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه هشتم ننه گل پسر.....................100
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله به حاجتت برسی عزیزم
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2728
من 10 تا را خوندم . امیدوارم همگی به حاجاتتون برسید. بچه ها برای منم دعا کنید من 5 ساله منتظزم نی نی دار بشم. تیر ماه می رم واسه انتقال.دعا کنید امسال صاحب فرزند سالم و صالح بشم خدایا تمام مامانای منتظر را دامنشون را سبز کن
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
منم100بارمی خونم
اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
سلام دوستان امدم بگم واقعا این دعا عالیه قربون امام سجاد برم که من و به حاجتم رسوند رویا جون مرسی که این دعا رو بهم معرفی کردی باورم نمیشه الان که دارم تایپ میکنم اشک میریزم واقعا فکر نمیکردم تو این مدت کم به حاجتم برسم خداااااااااااا مچکرم انشالله به حق این روزها همه به حاجتشون برسن الان از خدا فقط یه چیز میخوام که امیدوارم لایق بدونه و دوباره دلم رو شاد کنه امین
مهم نیست مردم پشت سر من چه میگن مهم این که نمیتونن تو روم بگن
2740
پری جون خوشحالم که به حاجتت رسیدی و واقعا ممنون خدا هستم که منو وسیله ای قرار داد تا شما به خواسته ات برسی.
ننه گل پسر و یسنا امیدوارم شما هم مثل پری جون به حاجت هاتون برسید و دلتون شاد بشه انشاالله
رها جان قصد داشتم تا اخر امشب این دوره 1000 تایی رو تموم کنیم. ولی این دعایی نیست که وقت و زمان خاصی داشته باشه هرموقع بخونی انشاالله حاجتتو میده!!!
مهربانی جان انشاالله شما هم لذت مادر شدن رو بچشی!!! قبول باشه
***گروه اول*** خودم................................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه دوم*** باغ میرانی......................... 100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه سوم*** پیمانه ................................10 کیان دخت(نوشین)...............9 پری...................................10 سارا.................................20 صورتی آبی .......................17 نیلو...................................14 مامی نرگس........................20 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ***گروه چهارم*** نارینه2...........................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه پنجم ساره.............................30 بهار91...........................14 پری..............................14 آرایه.............................10 مهربانی.........................10 پری...............................15 خودم.............................7 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه ششم رها زی زی......................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه هفتم یسنا..............................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه هشتم ننه گل پسر.....................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه نهم آلفا...............................100 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ گروه دهم (آخر) ناهیدد.............................10 نفس...............................10 آلفا.................................10