2737
2739
عنوان

هفته 9 بارداری و رگه خونی در ترشحات

49132 بازدید | 63 پست
سلام دوست جونا
من تو هفته نهم بارداری هستم، و تو ترشحاتم تقریبا روزی یه بار رگه ی خونی می بینم،به نظر شما این طبیعیه؟کسی همچین تجربه ای داشته؟
آخه دکترم گفت چون گروه خونیت مثبته مانعی نداره.
ولی بازم دلم شور میزنه
سلام بهار جان
اصلا نگران نباش.منم تا هفته 11یا 12همینجور بودم
ولی الان که تو هفته 16هستم قطع شده
در ضمن من شیاف سیکلوژستم روزی 2 تا استفاده می کردم و آمپول پرولوتون
تو استفاده نمی کنی؟
در کل استراحت کامل کن و اصلا نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من همون هفته ها یکی دوبار دیدم که دکتر گفت برای لانه گزینی و تغییر جای جفته ولی اگر هر روز میبینی حتما با دکترت در میون بذار و اصلا کار سنگین نکن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بهار جان کدوم شهر هستی؟
دکترت خوبه؟
دکترت چی میگه؟
مسی درست میگه علتش لانه گزینی میتونه باشه
ولی تو هفته 9 بیشتر بزرگ شدن جفته و خیلی نگرانی نداره
ولی بازم استراحت مطلق کن
بچه ها کسی نیست کمک کنه من از هفته 7 اینجوری ام اما لکه صورتی میبینم الان تو هفته 10ام هنوز ادامه داره

بجه ها بیاین توروخدا کمک کنید دکتر خیلی خونسرده سونو هم دادم خوب بود منم روزی دوتا شیاف استفاده میکنم

یعنی خطری برا نی نی ام نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706