2737
2734
عنوان

تجربه های جدیدمون از قانون جدب

315 بازدید | 2 پست
سلام دوستای گل و مهربونم بیایید تکنیکها و تجربه های جدیدمونو از قانون جذب بگیم : )
خدایا ممنونم ازت که امروز بهترین روز زندگی منه و در حال دریافت بهترینها در جهت خیر و صلاح همگان هستم. یا امام رضا حاجت روام کن زودتر بیام پابوست . . . اللهم صل علی محمد و آل محمد
سیره ی نبوی و اخلاق محمدی ، رمز قانون جذبه . قانونی که هنوز که هنوزه به درستی جواب می ده . باید یه مسلمون واقعی بود . باید اخلاق اسلامی داشت . نه این اخلاقی که الان می گن و اسم اسلامی داره . نه اخلاق ناب اسلامی و محمدی که به ندرت تو جامعه دیده می شه . ولی واقعا کارامده این نسخه ی حیرت انگیز سیره ی نبوی
به فروشگاه من سر بزنید www.lahijmarket.ir
دوست مامانم قراره وقت عمل بینی منو بگیره من نصف شب توی تاپیک آرزوها عکس زدم که بینی م رو عمل کردم و از نتیجه ش هم راضیم نیم ساعت بعدش(نصف شب ساعت ۳!) به من اس داد که وقت رو گرفتم زمان عمل تعیین شد این قضیه سه هفته بود که امروز فردا میشد!
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘