2737
2739
عنوان

ختم معراج ویژه ازدواج

209391 بازدید | 18622 پست
سلام دوستان به لطف خدا چند وقت پیش خواهر شوهرم ازدواج کرد و خودش گفت حاجتش را ازدعا معراج گرفته ... به پیشنهاد همسرم این تاپیک را زدم تا شاید شادی را واسه دوستان ایجاد کنم .... با لطف و یاری خدا این ختم را چهل روزه با چهل نفر شروع می کنم دعای معراج برای بازگشایی بخت بسیار توصیه شده است ..... اگه کسی دوست داره اسمشو بگه بنویسم ....ایشالله آخر ختم چهل تا عروسی بریم
السلام علیک یا امام حسن مجتبی (ع)
تنها ذکر دعای معراج است که میتواند ارتباط با خداوند را بدون واسطه صورت دهد . پس خواسته خود را بخواهید از خدای خویش از طریق خواندن دعای معراج در هر لحظه و هر ساعت و در هر جا و مکان و آن چنان که در سوره اسراء آیه ١١٠ و سوره کهف آیه ١٠٩، سوره غافر آیه 60 و سوره اعراف آیه 205آمده است . آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس <

لیست افراد حاجت روا شده در این تاپیک پست آخر همین صفحه
جهت ازدواج دوستان عزیز با لطف و یاری خدا سری اول تا دوازدهم به پایان رسید . سری سیزدهم (هدیه به حضرت ابوالفضل) 1-خواهرالیزابت سرور بانوی کائنات 2-مینا64 3-- 22 4-Azadeh 5- مر مری (مهدیه)...........بچه ها برام خیلی دعا کنن دل بابام نرم شه به حق امام حسین 6-فاطمه (خواهر Azadeh) 7-am71 8-نادیا 9-شقایق 10-spring 11-شمیسا(به نیت خواهرشون ) 12-سحر 13-sara 14- الیزابت سرور بانوی کائنات 15-فافی 16-زینب 17-baharnarenj 18-مینا (دوست baharnarenj) 19-shirin khanoom 20-الی 21-مامان زهرا ( به نیت سارا) 22- nina 23-نسرینن 24-لیلا(خواهر نسرینن) 25-نسرین (به نیت حبیبه) 26-چیکسا(به نیت خواهرشون الهه) 27-چیکسا(به نیت حکی) 28-زینب 29-- 65.nedi 30-Tabnak 31-maryam imani 32-فاطمه خانومی 33-سارا(خواهر آرام) 34-سپاس 35- خواهر 65.nedi 36-virzhil 37-نهال کوچولو 38-rosemaryam62 39-Laira 40-الهه سادات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افراد حاجت روا شده در این تاپیک : 1- سمیرا 2-صورتی آبی 3- اکرم 4-طیبه 5-لی لی 66 6-مهربان 7- هانیه 8-سارا 9-نرگس 10- برادر مینا 11- آنا 12-سمانه 13- ارکیده مبارکشون باشه انشالله
2728
سلام عسل طلای عزیز ... اسمتون را نوشتم ایشالله حاجت روا شید ..
ختم این جوریه که هر روز شما یه بار باید دعای معراج را بخونید تا چهل روز ... و هر روز به نیت اونی که نوبتشه دعا کنید ...
کلا در طول ختم چهل بار دعا را میخونید
2738
مینای عزیزم اسمتون را نوشتم .... ختم این جوریه که هر روز شما یه بار باید دعای معراج را بخونید تا چهل روز ... و هر روز به نیت اونی که نوبتشه دعا کنید ...
کلا در طول ختم چهل بار دعا را میخونید
2706