2726
دارم ازاسترس میمیرم اخه من فردا۳۷هفته و۵روزم میشه دکترمیگه روی جفت کلسیم رسوب کرده اگه زودتربیادبهتروزن میگیره خیلی نگرانم ۲۱قراربودسزبشم امااینجوری شد
عزیزم نگران نباش دختر دایی من 37 هفته سز شد به خاطر اینکه کیسه ابش خشک شده بود و بچه خدا خواهی سالم بود الان خدا را شکر نی نی 4 ماهشه و تپل و مپل
هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم به سلامتی ببخشید که این قدر پرو هستم اما میشه واسه من دعاااااااااااااااااااااا کنی اگه یادت نمیره...ایشالا میای عکس نی نی خوشملتووووووو برامون میزارییییییی
من 37 هفته و 5 روزم بود سزارین شدم چون کیسه آبم سوراخ شده بود اصلا مشکلی نیست نگران نباش دخترم 2.700 بود الان 17 ماهشه 10 کیلو شده خودم هم مشکلی نداشتم شکر خدا
یاسمین عزیزم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042810405911900 [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] وبلاگ یاسمین www.yekfereshteh.persianblog.ir
آبجی مرمر من اینقدر سر دخترم استرس داشتم که حد نداشت قرار بود بی حسی سز بشم از استرس زیاد فشارم رفت رو 16 مجبورا بیهوشی کامل شدم ...اما همه اش الکی بود الان خنده ام میگیره یادش میوفتم...اصلا نترس عوضش یه نی نی ناز میاد تو بغلت...فقط خرما و آناناس داشته باش اجازه غذا خوردنو بهت دادن بخور خرما رو قبل از اینکه از تخت بیای پایین بخور فشارتو بیاره بالا مثل من سرت گیج نره
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

آرامش ابی خودت چشمات رنگیه ؟دخترت چشاش رنگی شده؟
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
2706