2410
2553
25 هفتم بچه ها دارم می سوزم دیشب تا صبح ضجه زدم نابودم شهرستان بودم تشخیص معلولیت دادن کلیه های بچم از کار افتاده می گن بعد دنیا اومدن هردو کلیه باید برداشته شه.نابودم.اومدم تهران هرجایی که ذهنمون رسید رفتیم اونا هم همین حرفو زدن.این درد یه طرف حالا دربه در دنبال دکتریم که بچه رو ورداره چون می گن دکتر باید این کارو انجام بده چون احتمال خطر مرگ مادر هست.بچه ها به نظر شما سز خوبه یا کورتاژ.دکتر می گه کورتاژ اگه دکترش پیدا شه اما من از کورتاژ می ترسم 40 کیلو شدم بارداری تموم بدنمو با خودش برد روحیه من داغونه نمی دونم تاوان کدوم کارو دارم می دم هرچه فکر می کنم می بینم همیشه دلم برا همه می سوزه سعی کردم دل هیشکیو نشکونم اما دل خودم بدجور شکسته کمکم کنید چطوری سقط کنم که اون دردش لااقل کم باشه
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
عزیزم خدا صبرت بده اگر می خوای به زودی دوباره باردار بشی سز نکن چون باید حدقل یک سال برای اقدام بعدی صبر کنی کورتاژ خیلی راحت تره
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم . ......... اونا هم مثل ما سرنوشت دارند . برای یکی سرنوشتش این بوده تو شکم مادرش روز اخر زندگیش باشه. برای یکی مقدر شده 100 سال زندگی کنه. خواست خداست و خودشم کمکت می کنه .... برات ارزو میکنم این دوران و پشت سر بگذاری . و شادی تو زندگیت بر گرده. ببخشید در مورد سوالی که پرسیدی من اطلاعی ندارم.
خیلی سخته عزیزم منم دوستم تو 6 ماهگی 2 قلو هاشو با سزارین دراورد و سقط کرد خیلی داغون شد ولی بازم خدا رو شکر که علم پیشرفت کرده و هنوز به دنیا نیومده متوجه نارساییش شدن انشاالله خدا دفعه بعد یه نی نی سالم و خوشگل بهت میده
2714
براش لباس خریده بودیم دادیم یکی براش برد حرم امام رضا دورتادور حرم زدن الان اون لباسش جلوی چشامه اشکام اونو خیس کرده من نه مادر دارم نه خواهر یه پدر مریض دارم دوست داشتم پسرمو جای مادر و خواهر نداشتم ناز کنم.حالا تو شکمم لگد می زنه اما من دربه در دراوردنش خیلی خستم بچه ها
کورتاژ کن گلم .......قوی باش و مطمئن باش بزودی دوباره مامان میشی از خدا بخواه تو این روزهای عزیز فقط فرزند سالم و صالح بهت بده ..... ا
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
دوست منم بعد از مدتها ناباروری و مشکلات باردار شد نمی دونی چقدر خوشحال بود توی اسمون بود اونم حدود 5ماه تشخیص دادن بچه معلولیت داره و باید سقط کنه اونم خیلی رنج کشید اما خوب الان دیگه بعد از چند ماه بهتره و داره برای بارداری بعدی خود شو اماده می کنه! به این فکر کن که در گذشته این تشخیصها نبود و بچه ها با این بیماری های لاعلاج متولد میشدن و با صرف هزینه ی زیاد و رنج فراوون بلاخره زجرکش می شدن باور کن این طوری رنجش خیلی بیشتره
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
هیچ کار خدا بی حکمت نیست توی قرآن نوشته برگ بی اجازه خدا نمی افته ! ما از یک برگ که پیش خدا کمتر نیستیم خدا بزرگه مهربونه امید داشته باش برو پیش دکتر آزیتاصفار زاده ...این شماره مطبشه 88248485و 88248486توی گیشه است من خیلی سخت کسیو قبول می کنم این خانم پروفسوره فرانسه مدرک داره به آخرین مدرک فرانسه میگن پرو فسور شک نکن بهترین و بی نظیره .. ماهه ماه یکی از نزدیکامون به خاطروجود آنتن مرکزی مخابرات توی خونشون بچش 4 ماهگی مرد چون خیییلی نویزش زیاده ...کنار اتاق خابشون وصل بود تا اینکه بچه عروس خود صاحبخونه هم 7 ماهگی توشکمش مرد اونوقت آنتن رو جمع کرد...
می تونم کورتاژ کنم ؟عذابش چقدره؟امادگی ندارم.تو کورتاژ بچه رو می بینی؟ نمی خوام ببینمش وگرنه می میرم
الهی دلم برات کباب شد ولی سعی کن کورتاژ کنی درد داره ولی مث سز نیس خدا بهت صبر بده دوستمچرا کورتاژ نمیکنن یعنی دکتر پیدا نمیشه؟
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
2706