2737
2739
دیروز توسونو ان تی خیلی حالم بد شد وقتی فهمیدم. بیشتر بخاطر اینکه ترسیدم از پسش برمیام یا نه هم فیزیکی هم روحی.... و اینکه بارداریه پرخطره . مخصوصا از یه جفت تغذیه میکنن و در یک کیسه هستن. از دکترم چیا بخوام.... آز. سونو و... چقدر یه بار باید انجام بشه. همش باید استراحت و تو خونه باشم؟ نحوه خوابیدن الان؟ تغذیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وووووووووای چه با هال این جور دو قلو ها خیلی خیلی کم پیش میاد خدا بزرگه کمکت میکنه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2728
مبارک باشه عزیزم نگران نباش ،حتما توانایی ولیاقتشو داشتی که خدا این هدیه رو بهت داده
آدمهای ساده را دوست دارم .همانهایی که بد بودن هیچ کس را باورندارندومن نیک می دانم توازهمانهایی...
2738
مبارکه اصلا نگران نباش، اگه خدا چیزی رو قسمت کنه حتما خیری در اون هست من دو تا برادر دوقلو همسان دارم 24 ساله، مادرم زمان بارداری هر بلایی تونست سر خودش و اون بچه ها آورد که دنیا نیان انواع بلاهای دارویی و فیزیکی... طوری که دکترش مطمئن بود بچه ها حتما ناقص شدن یا مردن اما هردو سالم بدنیا اومدن پس تو هم امیدت به خدا باشه و به خودش توکل کن حتما کمکت میکنه
2706