2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش به حالتون کاش خدا به منم جای پسر رفته ام یه دوقلوی پسر ناز و سالم بده................

ارش و ارین............علی و عماد...........سپهر و سهیل...........آراد و آراز.........

برای ارزو جونم اسم دختر ::::::::::

نگین و نازنین.................
سلام به همه مادرهای ناز
من هفته 18 بارداریم و دوقلو پسر دارم. می خوام براشون اسم انتخاب کنم ولی هیچی به دلم نمی شینه به نظر شما یه اسمی که به عرفان بیاد چیه؟ اگه یکی رو بخوام عرفان بذارم!
یا اسم پسر که توش ف داشته باشه / نظر بدید.
ما که خودمون علی و عرفان هستیم اما علی ف نداره! به ما گفتن که قرار بوده اسمامون آرین و آرمین باشه اما به دلایلی تصمیم عوض شده. اما پیشنهاد ما: عرفان و آرمان اما اگه میگید حتما ف داشته باشه: عرفان و عارف عرفان و فرمان اما اینجوری اسم دوم به دل آدم نمی شینه به اون پیشنهاد اول فکر کن
سلام دوست عزیز مبارکه
منم اسمهای مذهبی:
ایلیا - ارمیا
ایلیا - شنتیا

محمد آئین -محمد آرمان
واسمهای ایرانی:
اردorod -آراد
آرتا آرتین
رو پیشنهاد میدم
الهه جان انشا الله بچه هات به سلامتی وخوشی بدنیا بیان
دعا کن خدا (اگه صلاح میدونه) به منم یه دوقلوی پسر صحیح و سالم بده
(خیلی دوست دارم، بازم تبریک میگم)
منم از اسم علی خوشم میاد ولی اسم برادرم علی و نمی تونم بذارم.
از خیر اینکه ف هم داشته باشته گذشتم فقط یه چیزی که به دلم بشینه مثل عرفان و احسان. ولی بازم به دلایلی نمی تونم احسان بذارم.
خیلی کلافه کننده است . اگه یه دختر یه پسر بود خیلی راحت تر بود . بازم خدا را شکررررررر.
2706