2726
سلام. دوستان کسی جدیدا این کارو کرده؟ چیکار باید بکنیم؟ اهدا کاملا رایگانه؟ لطفا راهنماییم کنین
خدایا عاشقتم...
نمیدونم من ذخیره کردم اهدا نکردم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من نکردم اما تا جایی که میدونم تو دوران باردارى باید برین با موسسه روین قرار داد ببندین ٣،٤ میلیون میدین شایدم کمتر بعد، موقع زایمان میان خون داخل بند ناف نینیرو میبرن یا خودتون میبرین اونجا تحویل میدین یه مبلغی ام ماهیانه باید بدین
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2728
موسسه رویان رفتم یه آزمایشاتی دادم...یه هزینه دادم...سر زایمان اومدن نمونه برداشتن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
هم زایمان اولم که طبیعی بود اومدن هم دومی که سزارین شدم...اولی نمونه ش کافی نبود
اولش یه میلیون و پانصد بعد سالی صد و پنجاه
2706