2737
2739
مامانا هیچ کس حال این شبای منو نمیدونه فقط دارم هزار بار تو هر لحظه میمیرم من هشتم پسرم دنیا آمد باوزن 3کیلو تو بیمارستان تهران پارس توی 37هفته تا شب پیشم بود شب به خاطر ناله بردنش پایین بعدم بستریش کردن ان ای سی یو خدایا طفل معصومم و بردن بهم ندادن حتی شیرش بدم خواهرا کاش فقط من نباشم ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ندا جون شرایطت رو درک میکنم من هم شرایط مشابه شما رو داشتم با این تفاوت که نی نیم 32 هفته بدنیا اومد و تمام بدنش عفونی بود
16 روز تمام تو ان ای سی یو بود و هشت روز اول زندگیش زیر سرم .. روز هشتم بهم گفتن شیر دوشیده شده رو دور نریز و بیار تست کنیم به نی نی بدیم .

اون روز رو هیچ وقت یادم نمیره ..یک سی سی برای امتحان بهش دادن که بالا میاره یا نه ..

برای دیدنش التماس میکردم .. میگفتن برای روحیه خودت خوب نیست ببینیش از پشت شیشه قربون صدقه اش میرفتم ..

ولی اون روزها گذشت دخترم دو سال و نیمه است

میخوام بگم صبور باشی وبخدا توکل کنی .. این روز های سخت امتحانه میگذره
2738
هر روز میرم میگن دکترش نیست دکترش گفته نه حتی اجازه نمیدن شیرش بدم سینه هام درد میکنه ناله میکنم نه از درد از اینکه پسرم گرسنست و سینه های من درد داره از شیر
2706