2726
سلام دوستان خوبید؟من این ماه لتروزول خوردم و روز 14 رفتم سونو دکی گفت دو تا تخمک در تخمدان راستم به سایزهای 13 و 16 دارم که دو سه روز بعد آزاد میشه که درست میگفت چون کیت تخمکذاری ام سه روز بعد دو خط شد از همون روز هرزگاهی اخمدان راستم تیر میکشید تا دو روز پیش که روز 30 پری ام بود از ظهر تا شب تخمدان راستم درد شدید گرفت امروز که روز 32 پریام هیچ علائم بارداری ندارم نه تکرر ادرار نه درد سینه ولی میگم شاید باردار باشم پارسال که باردار شدم می بخشید خیلی تکرر ادرار داشتم که متاسفانه مجبور شدم سقط کنم شما که باردار شدید از روز اول که زمان پری گذشت علائم داشتید؟
من علائم اولیم سوزش شدید سر معده بود و حساس شدن نوک سینه هام یعنی دردناک شده بودن ولی علائم تو هر کسی فرق میکنه... من یه بار چند ماه پیش لتروزول خوردم که خیلی تخمدانم تیر می کشید...خیلی...باردار هم شدم ولی متاسفانه سقط شد
http://damnooshsara.shopfa.com
عزیزم منم طبق بارداری قبلیم ک سقط شد حالت تهوع و بدندرد شدید داشتم.. اول فکر کردم سرما خوردم چون حال خودمو نمیفهمیدم از بدندرد... سینه هام داشت میترکید... ب چیزای شیرین خیلی علاقه پیدا کرده بودم در حالی ک تو حالت عادی از مزه های شیرین خوشم نمیاد... زیر دلمم سوزن سوزن میشد.. الان یک روزه پریودم عقب افتاده اما بیبی چکم منفی بود و علایم اون موقع رو ندارم.. فقط سینه هام خیلی درد میکنه و ترشحات تخم مرغیم بیشتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دیدم همه میگن علایم اولیه بارداری دقیقا عین قبل پریوده... هر لحظه فک میکنی پری شدی و زیر دلت درد میکنه و عصبی هستی و سینه هات درد میکنه... البته خیلی ها هیچ علائمی ندارن ب خودت استرس وارد نکن فدات شم
بهار جون پارسال که باردار شدم تا یک قبل از اینکه بفهمم باردارم مدام تکرر داشتم طوری که اصلا خواب نداشتم ولی الان هم دارم ولی نه مثل اون موقع به نظرت بارداری ها با هم فرق میکنن؟
من اوایل بارداریم همون علایم قبل پری رو داشتم اصلا فکر کردم میخوام پری بشم درد زیر دل و معده درد ولی وقتی چندروز از پری گذشت بی بی چک دادم مثبت بود
تا مرا بد خواهی خود را نیک نه مرا بد آید نه تو را نیک
2706