2726
هفته 20 هستم درد شکم کلافه ام کرده! تمام شکمم مخصوصا زیر شکم و پهلوی راستم شدیدا درد میکنه ، هیچ کاری نمیتونم بکنم! نه میتونم بخوابم نه بشینم! همش احساس میکنم شکمم داره میترکه تو رو خدا بگید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی اذیت میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من باردار نیستم اما شنیدم که بارداری دوقلو واقعاً سختِ! ولی به جای یکی ، دو تا جایزه بهت میدن!
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2728
یاس جون دکتر رفتی برای این درد زیر شکمت

زندگی مثل پیانوست دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی.
حق داری. نمیدونم واقعاً چه راه حلی برای کم شدن دردت بگم. ولی همین که نصفِ راه رو رفتی خودش کلی امیدِ. دیگه چیزی به دیدار نمونده
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
نه من اصلا اینجوری نبودم یوقتایی فقط زیر شکمم کشیده میشد اونم تازه تو ماهه ٧ ام وقتی خیلی مینشستم ... درد و لک و اینا اصلا نداشتم ... برو دکتر خوب شاید مشکل جایه دیگه داری ...
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
من امروز دکتر رفتم گفت اگه درد از بین نمیره و خیلی طولانی هست و از بین نمیره باید یک سری ازمایش بدی

زندگی مثل پیانوست دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی.
تازه هنوز خیلی راه دیگه مونده پس ما ههای اخر می خوای چی کار کنی البته یک چیز دیگه هم یادم امد چون بچه اولت هست رحمت داره جا باز می کنه برای همین درد داری اما نباید یکسره باشه

2706