2733
2734
عنوان

یه هفته و 3 روز مونده.... چیکار کنم

522 بازدید | 17 پست
سلام... یک هفته و سه - چهار روز دیگه 38 هفتم تموم میشه... میخوام همون 17 تا 19 خرداد نی نیم به دنیا بیاد و میخوام طبیعی زایمان کنم. کسی راهکاری داره؟ یه تاپیکی رو خوندم درمورد کارایی که باید قبل از زایمان انجام بدم ولی میخوام ببنیم کسی تا حالا انجام داده که نتیجه گرفته باشه و راحت زایمان کرده باشه؟
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
زیاد نمیتونم پیاده روی کنم... درد شدید لگن میگیرم. از ماه دوم اینجوریم... میخواستم قردادن و شروع کنم. دکترم میگه نه. اما نی نی هنوز خیلی بالاس!
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که زایمان نداشتم اما الان کلاسای آمادگی زایمان میرم باید پیاده رویت و زیادتر کنی بعلاوه اینکه ماساژ ها و ورزش هایی که به زایمان راحت تر کمک می کنه رو انجام بدی زیاد غذاهای نشاسته دار نخور و یادت باشه اصلا نترس و موقع زایمان انرژیت و الکی برا جیغ زدن نذار
خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
مرسی ایلیا جون ولی شوهری صد درصد قبول نمیکنه..... خیلی میترسه ازین کار....
2738
منم دوست دارم سالگرد ازدواجم بیاد...تاریخش همون حدوده...منم باید دنبال راهکار باشم...خودمم تاریخ سالگرد ازدواج مامان و بابا دنیا اومدم...دوست دارم...
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
نه. ما از هفته 28 نداشتیم دیگه...
من میرم ناهار... لطفا اگه چیز دیگه به ذهنتون رسید بهم بگید خیلی ممنون میشم..... برمیگردم تا نیم ساعت چهل دقیقه دیگه
2706