2733
2734
ماه هفت بارداریم. خودم کارمند بیمارستانم و یه وفتایی میرم پیش دکتر زنان .. کل آزمایشا رو انجام دادم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم تا حالا. اما مشکلم اینه که هنوز یه دکتر برای زایمان انتخاب نکردم.. بیمارستان هم انتخاب نکردم. البته بیمارستان خصوصی میرم. اگه بیمارستان خصوصی برم و از قبل دکتر رو نشناسم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ معمولا تو بیمارستانای خوب دکترای خوب میان؟؟؟؟ خواهشا راهنمایی کتید
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بسلامتی.. منم باید انتخاب کنم... بیممون زو تازه عوض کردیم..
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
من هنوز باردار نشدم ولی دکترمو انتخاب کردم! تعریف خانم دکتر محبوبه ماموریان رو شنیدم که بیمارستان خصوصی بهمن هستند.البته بیمارستان نجمیه هم هستن. خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقیه.دستمزد جدا تو بهمن نمیگیره.(البته طبق تعریف دوستان) ولی تحقیق کردم آخرش اینو پیدا کردم البته تو همین نی نی سایت. قصد بارداری هم دارم و میخوام از اول بارداری بریم پیش ایشون. شمام اگه میخوای تحقیقش کن.موفق باشی.
بهترین پزشک مهربوووووووووون مثبت کارش دقیق دکتر مینا مقصودی ........... بیمارستان لاله هم هست واقعا دستش سبکه بیماراش بدجوری بهش اعتقاد دارن مطبش میدون محسنی هست ( میرداماد)
ام یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
دکتر رضوان کاظمی من 2سال پیش از همین جا دکترموپیدا کردم معرکس واقعا زایمانم خوب بود خیلی راضیم فقط تو اتیه هست
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706