2737
2734
عنوان

جراحی زیبایی و ترمیمی بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 112925 بازدید | 105 پست
دکتر دینی رو هم میشناسم یه کار خوب دیدم ازش و یه کار نه چندان خوب.ولی اونی که به نظرم خوب نبود میگفت نصف،کار دکتره که مهمه نصفم خود بیمار.میگفت مشکل از واکنش بدن خودشه که حالتش برگشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نمی خوام تبلیغ کنم یا الکی مثل بقیه بیام بد اون دکتر بگم ، ولی خودم پیش دکتر شهسواری عمل کردم راضیم بودم . برای قضاوت بهتون پیشنهاد می کنم برین مطبش یا سایت یا اینستاش نمونه کاراش ببینید این ادرس سایتش داخل سایتش هم اینستاش هست هم نمونه کاراش ، کسی ام اگه خوشش اومد می تونه زنگ بزنه مطبش 88190879 http://drshahsavari.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C/
کاربران عزیز با سلام خواهشمند است در پستهای خود از نام بردن پزشکان و جراحان جدا خودداری فرمایید. در ماههای اخیر به دستور پلیس فتا آی دی کاربران زیادی که شاکی خصوصی داشتند پیگیری شد. برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکل و شکایت پزشکان لطفا ملاحظه بفرمایید. تا برای شما و تاپیکها مشکلی بوجود نیاید از همکاری شما عزیزان سپاسگزاریم هر جا از دکتری اسم بردید پاک کنید براتون مشکلی پیش نیاد
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
کاربران عزیز با سلام خواهشمند است در پستهای خود از نام بردن پزشکان و جراحان جدا خودداری فرمایید. در ماههای اخیر به دستور پلیس فتا آی دی کاربران زیادی که شاکی خصوصی داشتند پیگیری شد. برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکل و شکایت پزشکان لطفا ملاحظه بفرمایید. تا برای شما و تاپیکها مشکلی بوجود نیاید از همکاری شما عزیزان سپاسگزاریم هر جا از دکتری اسم بردید پاک کنید براتون مشکلی پیش نیاد
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
میترا جان دکتر شهسواری دکتر ماهریه با همون یکبار عمل کردن نتیجه دلخواهتو میگیری من خودم پیش دکتر شهسواری عمل کردم بینیم خیلی خوب شده .اینم ادرسش تهران – خیابان ولیعصر- بین خیابان دستگردی ( ظفر) و نیایش خیابان بابک بهرامی پلاک ۸۱ – طبقه ۴ – واحد ۶ ۰۹۱۹۹۰۹۰۱۹۰ – ۸۸۱۹۰۸۷۹-
هر کی کار ترمیمی میخاد بره پیش دکتر شهسواری کارش حرف نداره خواهرم پیش دکتر شهسواری ترمیم کرده تهران – خیابان ولیعصر- بین خیابان دستگردی ( ظفر) و نیایش خیابان بابک بهرامی پلاک ۸۱ – طبقه ۴ – واحد ۶ این لینکو دنبال کن http://drshahsavari.com/ تلفن : ۰۹۱۹۹۰۹۰۱۹۰ – ۸۸۱۹۰۸۷۹-
2706