جراحي زيبايي و ترميمي بيني - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > جراحي زيبايي و ترميمي بيني

موضوع: جراحي زيبايي و ترميمي بيني + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
هپلي پست ها : 95عضویت:1390/1/17
1390/2/4 - 11:51 عصر
به نام آنكه بيني را آفريد،...

موضوع تاپيك: گفتگو در مورد عمل جراحي پلاستيك زيبايي و ترميمي بيني در ايران

هدف تاپيك: ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد قابليت و تخصص پزشكان مجرب و اطلاع رساني در مورد اكثريت غير مجرب كه در حال حاضر در اين رشته فعاليت دارند.

قوانين تاپيك:

1- داشتن فرهنگ استفاده از اينترنت و احترام به نظرات ديگر أعضا سايت قبل از درج هرگونه مطلبي
2- رعايت قانون اول 

توجه: لطفا با پست كردن پيام هاي كوتاه و شخصي اين تاپيك را به چت روم تبديل نكنيد. براي چت كردن با بقيه أعضا از چت روم تاپيك كه از لينك زير قابل دسترسي است استفاده كنيد.

http://www.chatzy.com/200053360556

با تشكر
"تنبل" پست ها : 12697عضویت:1389/11/24
1390/2/4 - 11:56 عصر
خب بقيش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تنبل نيستم,فقط يكم حال ندارم...
1390/2/5 - 12:24 صبح
ركسانا جان من يكي از دوستان اسم دكتر حكمت آرا رو بهم داد و خيلي سفارش كرد كه يه سر برم كاراش رو ببينم، اما هنوز فرصت نكردم. شما چيزي ميدوني در موردشون؟ دكتر خوبيه؟
1390/2/5 - 12:57 عصر
مرسي عمو، فقط بيا و بخاطر ريش سفيد اين هپلي وارد درگيريهاي لفظي نشو با كسي، شما بگذر،.... راستي نظرت راجع به اين دكترها چيه؟

١- دكتر ديني
٢- دكتر صحرايي
٣- دكتر خاتمي
٤- دكتر اسلامي
٥- دكتر بشارتي
٦- دكتر فتح العلومي

خيلي خوب ميشه اگه يه ليستي درست كنيم از دكترهاي مطرح با ذكر تخصص، ادرس، تلفن و سبك كاراشون. اينجوري دوستان جديد ميتونن از اطلاعات قديميترها استفاده كنن و سوالاي تكراري كمتر مطرح ميشه. نظر شما چيه؟
1390/2/5 - 10:04 عصر
دكتر بيژن نقيب زاده فاجعه است... براي اون دوستاني كه تو فكر مشاوره با ايشون هستند، خواهشن اون 15 هزار تومان پول ويزيتشون رو بريد يه پرس سلطاني بزنيد به بدن كه حداقل حروم نشده باشه. هي وايه من از دست اين جماعت بظاهر دكتر! آقا بخدا اينا اينكاره نيستن... منشيشم كه با خودش درگيره،...
مامان مهربون پست ها : 11291عضویت:1389/8/13
1390/2/6 - 1:21 صبح
فقط دكتر محسن نراقي
رئيس انجمه جراحان پلاستيك ايران

البته شنيدم الان براي عمل زيبايي 15 تومن ميگيره
1390/2/6 - 12:09 عصر
تو بعضي چيزا لزوما گرونتر دليل بر بهتر بودن نيست. اين يكي از اون موارده.

محسن نراقي دكتر نيست، شغل اصليش بساز و بفروشيه، حالا مطب هم داره!
1390/2/17 - 12:40 صبح
كسي عكس از نمونه كاراي دكتر اسلامي داره؟
ziba123 پست ها : 358عضویت:1389/12/5
1390/2/17 - 1:52 صبح
محسن نراقي دكتر نيست هپلي جان؟؟؟؟؟ ترو خدا حرف و تو دهنت يه خورده مزه مزه كن بعد بريز بيرون, محسن نراقي بهترين جراح پلاستيك حال حاضره و ريسك عمل پيشش نزديكه صفره, كاراش فوق العاده ست, فقط مساله اش اينه كه خيلي گرونه, منتها واقعا رو دست نداره
1390/2/17 - 1:55 صبح
بچه ها راستي توهين به كسي نشه اما من احساس مي كنم هپلي اين تاپيك رو بي غرض نزده و احتمالا مي خواد واسه كسي تبليغي چيزي كنه, نمي دونم از پست هاش اين طور حدس زدم
ركسانا پست ها : 665عضویت:1390/2/1
1390/2/17 - 2:02 صبح
زيبا جان چرا اين فكر و كرديد؟
يك تاپيك راجع به عمل بيني داشتيم تو قسمت بايد ها و نبايد هاي ني ني سايت.
كه هپلي از اونجا فعاليت داشتن و درباره دكترهاي زيادي تبادل نظر ميكرديم. و رو دكتر خاصي نظر نداشتن.
درباره دكتر نراقي هم اطلاعات زيادي بچه ها داده بودن.
اول اينكه ميگفتن با تكبر با بيمار برخورد ميكنه.و براي ويزيت اوليه وقت نميگذاره.بچه ها رفته بودند مطبش چند نفر چند نفر اونا رو ميفرستاده تو اطاق براي ويزيت و مشاوره.

و چند تا عكس هم دوستان از فاميلاشون گذاشته بودند از كاراي دكتر نراقي كه خيلي بد شده بود.
2،3 نفر هم تو اون تاپيك بودند كه پيش ايشون(نراقي) عمل كرده بودندو زياد راضي نبودند و ميخواستند برن ترميم كه البته نميدونم مشكلشون چي بود،عكسشون و نديدم..
نميشه گفت همه كاراشون بده.ولي كار بد هم ظاهرا كم ندارن..ولي ميگن به تنفس خيلي اهميت ميده و كارش درباره تنفس خوبه.

متاسفانه مثل اينكه اون تاپيك حذف شده .نميدونم چرا.ولي دوباره تاپيك جديد تو همون قسمت بايد ها و نبايد هاي ني ني سايت زده شده.
1390/2/17 - 2:25 صبح
ااااا باشه شرمنده اگه اشتباه كردم, آخه به نظرم مو لاي درز كاراي نراقي نمي رفت تا وفتي كه من ايران بودم و نمونه كاراش و ديده بودم واسه همين هپلي اين جوري گفت شك كردم
1390/2/17 - 2:13 عصر
زيبا جان سلام، من واقعاً نميدونم كه شما چطور از انتقاد من از دكتر نراقي به اين همه نتيجه گيري رسيدي. اما بقيه اعضا اين سايت منو كاملا ميشناسن و ميدونن كه خودم هم مثل بقيه دوستان دنبال يه دكتر خوب ميگردم كه عمل كنم، نه منشي كسي هستم، نه فاميل دكتر و نه پورسانت بگير كسي. تا حالا هم خيلي از اين دكترها رو رفتم، أرزون و گرون، تبليغ كسي رو هم نميكنم.

هيچ هدفي هم از ايجاد اين تاپيك ندارم جز كمك به كساني كه مثل خودم دنبال يه دكتر خوب ميگردند. اين تاپيك رو هم فقط به فقط به اصرار دوستان به عنوان يه آدم بيطرف باز كردم كه شما و دوستاي ديگه بياين و نظراتون رو به اشتراك بزاريد. پست كسي هم اينجا پاك نميشه، هر كسي شخصيت خودش رو با پُست هاش نشون ميده.

فقط قصد شفاف سازي داشتم و بس!

ركساناي عزيز ممنونم از شما
مانا پست ها : 6050عضویت:1388/7/9
1390/2/17 - 2:31 عصر
بچه ها بعضي اطلاعات واقعا ضد و نقيضه من خودم چند ماهه پيش برا خواهرم مطب دكتر نراقي وقت داشتيم...البته برا مشكل سينوزيت بود وقتمون..خيلي معطل شديم و تقريبا ساعت 10 و نيم نوبتمون شد..اولا كه اصلا اصلا اصلا متكبر نبود بيچاره ..با اينكه خسته بود كلي هم ما ازش سوال پرسيديم..درمورد عملهلاي زيباييش هم كاراش معمولا خيلي خيلي طبيعي هستند و كلا تاكيدش رو اينه كه بيني زيبا لزوما كوچيك نيست و بايد به چهره فرد بخوره كه به نظرم كاملا حرفش درسته..در شمن من شنيدم افراد معروف و وزيرا و..رو خودش عمل مي كنه ..در ضمن بسيار دكتر حاذقي هست و تشخيص و درمانش در مورد سينوزيت حرف نداشت..خواهرم قبلا دكتر ديگه اي رفته بود كه تشخيص عمل داده بودند اما نراقي مشكلش رو با دوتا اسپري بيني حل كرد..

يه چيزي هم بگم در مرود عمل بيني هر بيني يه فرم و مشكلاتي داره..صرف يه بيني بد نمي توني در مورد كار دكتر نظر بدي بايد ببيني قبلش چي بود
سميرا پست ها : 42عضویت:1390/2/18
1390/2/18 - 2:09 صبح
سلام.كسي جراح بيني خوب در استان مازندران سراغ داره؟
1390/2/18 - 12:30 عصر
اينم يه وب سايت براي اون دسته از دوستان كه كيبورد فارسي براي تايپ كردن ندارن

http://www.choone.com/perkey.html
**پرنيان** پست ها : 1387عضویت:1390/3/1
1390/3/2 - 1:28 عصر
نظرتون در مورد كار دكتر صمد فروهنده چيه؟
سميرا پست ها : 42عضویت:1390/2/18
1390/6/17 - 2:48 صبح
تاپيك ترنج حذف شد؟
همراز پست ها : 6عضویت:1391/2/7
1391/2/7 - 2:04 عصر
نقل قول يكي از دوستان: اه اه اه دكتر فروهنده افتضاحترين دكتريه كه تا حالا ديدم. منم گول خوردم رفتم پيشش جراحي كردم كه خيلي پشيمونم حالا هم وقت گرفتم پيش يه جراح ديگه گندي كه دكتر فروهنده زده رو درستش كنه. واقعا توصيه ميكنم اگر نميخواهيد كارتون به عمل مجدد بكشه پيش دكتر صمد فروهنده نريد.

دوستان من هم همين اشتباه رو بر حسب تعاريفي كه تو سايت ديدم انجام دادم و پيش دكتر فروهنده عمل كردم ، يكي از اشتباهات من در عمل اين بود كه فكر ميكردم چون دكتر فروهنده هزينه بيشتري نسبت به ديگر متخصص هاي كرج ميگيره و نسبتا مسن تر و با تجربه تر هست حتما كارش بهتره...
الان رضايتم از عمل صفر هست ، باورم نميشه اين نتيجه عمل همون دكتريه كه اينقدر ازش تعريف ميكردن!!! حتي يك مورد هم از خواسته ها و انتظاراتي كه تو عمل داشتم برآورده نشد(قوس نداره،سربيني افتاده و پايين تر از حد معموله،تناسب بيني نسبت به صورت رعايت نشده و بزرگه،تنفس هم به سختي انجام ميشه و انحراف بيني نيز برطرف نشده.) تنها كسي هم كه از بيني تعريف ميكنه خود دكتر فروهنده است كه از كار خودش تعريف ميكنه!!! من هم توصيه ميكنم حتما از دكتر ضمانت حسن انجام عمل رو بگيرين.
نفس-7 پست ها : 11921عضویت:1390/12/6
1391/2/7 - 2:13 عصر
خانم ها كسي دكتر تو شمال نميشناسه؟
يه دوش ابِ گرم!يه لباس راحتي! يه چاي تازه دم!يه موسيقي ملايم ....به درک که خيلي از مشکلات حل نميشه!!!! الیس الله بکاف عبده (زمر 36) آیا خدا برای بنده اش کافی نیست.....؟؟؟
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: