2733
2739
سلام دوستان نی نی های من تقریبا دو ماه دیگه به دنیا می آیند به نظرتون بهترین راه برای اینکه زردی شون موقع تولد کمتر بشه چی بخورم بهتره ؟ مامانای با تجربه لطفا بگید.
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستش منم هندونه خیلی دوست دارم یعنی ولم کنی یک هندونه کامل و می خورم اما همین جا چند نفر گفتند زیاد هندونه نخور ، هم قندت می ره بالا هم خطر سقط و می بره بالا ، ولی واقعیتش اصلا جلوی خودمو نمی تونم بگیرم ، اما مقدارش رو کم کردم ، پسته که خیلی نمی تونم بخورم ، موز ولی می خورم شاید تقریبا بشه گفت یک روز در میون . البته آژمایش قند بارداری دادم ؛ خدا رو شکر مشکلی نداشتم یعنی دیابت بارداری ، فشار خون ، ورم هیچکدوم و تا به الان نداشتم .
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید
شاید گرمی روی زردی تاثیر داشته باشه اما الان پزشکها میگن به گروه خون مادر و پدر بستگی داره
یاسمین عزیزم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042810405911900 [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] وبلاگ یاسمین www.yekfereshteh.persianblog.ir
صلا اهل گرمی نیستم اتفاقا گوجه سبز هم توی این مدت به صورت نرمال می خورم که دل پیچه نگیرم . عرقیجات هم شربت گلاب و بیدمشک می خورم اما عرق کاسنی رو چقدر بخورم از الان بخورم توی هفته 30 هستم
2738
تاپیک دکتر روستا رو نمیخونی؟ نوشته روزی 2-3 تا دونه عناب بخورید یا یه لیوان آب هندونه. اما با هم نخورید.اینا باعث میشه کبد مادر پاک سازی شه و بچه زردی نگیره.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.
عناب دوست ندارم می شه آب هندونه خالی بخورم آخه بعضی از دوستان گفتند هندونه که قندت می بره بالا ، خطر سقط می آره .
من o شوهرم AB دخترم یک کم زردی داشت . از قبل از زایمان هم دکتر گفته بود که بچه به دنیا بیاد زردی داره
یاسمین عزیزم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042810405911900 [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] وبلاگ یاسمین www.yekfereshteh.persianblog.ir
البته تو همون تاپیک نوشته عرقیجات چون تغلیظ شده است زیاده رویش باعث افت فشار میشه عرق کاسنی تو بعضیا اثر عکس داره و موجب گرمی میشه. بهتره نخوری.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.
2706