2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایکاش ایکاش اینجا بودی من کشور قطر زندکی میکنم یه متخصص اینکار اینجا هست عجب دکتریه حرف نداره ایکاش میمدی اینجا میبردمت بیشش معجزه میکنه من برادر شوهرم مخرجش تیکه تیکه شده بود انقد عمل کرده بود حتی اروبام رفته بود اما این دکتر توی 5 دقیقه عملش کرد الان برادر شوهرم میرقصه \من حتی برای مشکل زنان خودمم حتی برای سرماخوردکیم میرم بیش اون عجب کارش درسته و متخصص و مهربان
یا رب نعماتت را بر من ببخش
بانو جون منم مثل شما بودم راستش یک تکه گوشت اضافه داشتم بواسیرم اومده بود بیرون .خونریزی و درد هم داشتم.ولی میترسیدم عمل کنم به گفته یکی از آشناها که میگفت انجیر دوای بواسیره گوش کردم و هر روز انجیر خشک میخوردم باور کن خوب خوب شدم

پیامبر خدا (ص):"انجیر تازه و خشک بخورید ؛چرا که بر قدرت جنسی می افزاید ،بواسیر را ریشه کن می کند و برای درمان نقرس و سردی مزاج سودمند است .

2720
عزیزم من هم بعد از زایمان دچار شقاق شدم هنوز هم خوب نشده ترجیح میدم خودمو زیر عمل نبرم موقع اجابت مزاج شیلنگ اب رو به خودت بگیر تا راحت تر دفع کنی
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده
عزیزم من هم مثل تو بودم....مامانم عمل کرد ولی خیلی سخته ولی من با کرم گیاهی رکتول ومراعات غذام خوب شدم.پماد گیاهی رکتول معجزه میکنه.دردتم اروم میکنه.همین الان پاشو برو از دارو خونه بخر.هیچ کرمی جز این نخری .حتی اگه 2 ساعت برات ازش تعریف کرد.فقططططططططططططططططططططططططططططط رکتول
ببین من چون خودم درد کشیدم نمیتونم نگم.من هم اینجوری بودم مثل تو.داروخونه نزدیک خونمون پیرمرد مهربونی .همسرم رفت پیشش ومشگلم گفت.دکتر گفت اول یک شربت ملین میدم تا چند روز بخوره برای اینکه تا چندروز نباید یبوست بشه.شربت بخوره وبعد هر 8 ساعت یک بار پماد رکتول رو به داخل بزنه.باور کن بعد چنر روز خوب شدم.وبعد شربتم هم روزی 8 لیوان اب وکیوی اخر شب وهر چیز ملین دیگه ای رو خوردم .والان خوب خوبم.واون کرم رو باید تا یک سال ماهی یک بار بزنم.ببین میدونم پیشنهاد زیاده ولی این روش روی خودم جواب داده وراحت شدم.این کرم رو میتونی تو اینترنت سرچ کنی تا مطمن بشی.
بانو جان وقتی انقدر درد و خونریزی داری باید یک پزشک خوب انتخاب کنی و سریع بری پیشش و بعدهم هر درمانی که اون تشخیص داد انجام بدی. من نمی دونم این چه راهنماییه که بعضی ها می کنن و می گن با مشکلت بساز و کاری نکن؟!!!!!
پدر شوهر من سال ها این مشکل رو داشت و توجه نکرده بود، هیچکس هم خبر نداشت، تا اینکه انقدر حالش بد شد که با برانکارد اومدن از در خونه بردنش مجبور شد فردا صبحش اورژانسی عمل کنه. انقدر خون از دست داده بود که داشت از بین می رفت.
عزیزم تو فامیل ما 4-5 نفر این عمل رو انجام دادن، همگی الان خوب شدن و مشکلشون برطرف شده. نترس یک کم درد داره بلاخره عمله دیگه، ولی فقط چند روزه، بعدش خوب می شی. چاره چیه باید قبول کرد. هر روز یه عده زیادی این عمل رو انجام می دن، اگه برای تو هم لازم بود ایشالا به خوبی انجام می شه.
بعدم عمل هموروئید هیچ ارتباطی با رفع یبوست نداره. یکی از عوامل ایجاد هموروئید یبوسته که با تغییر رژیم غذایی و مصرف غذاهای فیبردار بهبود پیدا می کنه.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
2714
منم عمل کردم و به نظرم خیلی مثبت بود اصلا هم مسایلی رو که بعضی از دوستان مطرح کردن که بعد از عمل بوجود میاد من ندارم بله عمل سختی بود ولی وقتی چند تا دکتر توصیه شون اینه باید انجام داد تو خانواده ما چند نفر عمل کردن و همه هم راضین. به هر حال بعد از عمل هم باید مراعات کرد و رژیم غذایی درستی داشت. من سالها این درد رو تحمل کردم و واقعا سخت بود همه کارهایی رو که بقیه توصیه کردن هم انجام دادم مثل انجیر و روغن زیتون و ... ولی ما خانوادگی روده های تنبلی داریم لذا برای من کارساز نبود. الان هم 14 سال از جراحیم میگذره و درکل راضیم و البته خیلی مهمه که چه دکتری عمل رو انجام بده.
عزیزم من هم عمل کردم و به خداااااااااااااااااااااااااااااااا رسیدم از دردش . تازه بعد از 3 سال هنوزم یبوست میشم پدرم درمیاد . تا جای ممکن اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عمل نکن . راستی الان با لیزر درمان میکنن ( دقت کن درمان نه عمل ) اونم شنیدم خیلی خوبه .
سلام عزیزم
مامان هم تو زمستون دکتر بهش گفت باید عمل شی حتی رفت کارهای بیمه رو هم واسه بیمارستان انجام داد
وقتی رفت یه دکتر دیگه هم ببینه دکترش گفت اصلا نییازی به عمل نیست وو تشخیص دکتر کاملا اشتباه بوده
فقط نباید بذاره یبوست بگیره
الانم خوبه خوبه
مهشید جان و خانمای دیگه که بدون عمل خوب شدید میشه بگید درد و ورمتون در چه حد بود؟
منم اوضام خرابه! خیلی ورم و فکر کنم بیرون زدگی دارم. دکتر هم نرفتم. از جراحی هم متنفرم. یعنی منم با تغذیه ی مناسب.. انجیر و غیره خوب میشم؟
تو رو خدا اونائی که بدون عمل خوب شدن بگن ورمشون چقدر بود؟ معذرت می خوام وقتی لمسش میکنم خیلی بده. ورم زیاد داره..کممممممممممممممک
دوستای گلم ممنون که با دلسوزی من رو راهنمایی می کنید مال منم از دو طرف بیرون زدگی داره و ژارگی هم دارم همش تقصیره.......... بگذریم رو اعصابم هم تاثیر خیلی بدی گذاشته برم ژیش دکتر بیام نتیجه رو براتون می نویسم
شهرزاد جون دکتر شما کی بود؟
2706