2737
2739
سلام . لطفا یک دکتر خوب توی کرج که توی بیمارستان کسری هم سزارین می کنه و زیر میزی هم نمی گیره بهم معرفی کنید.
با توکل به خدا منم مامان شدم!
سپاسگزارم خدای من!
سلام عزیزم. دکتر من خانم دکتر آقایی هست. مریم آقایی و توی بیمارستان امام خمینی و کسری زایمان انجام میده. بسیارررررررررررررررررررررررررر خوش اخلاق و مهربونه. زیر میزی رو نمیدونم فقط از یکی از مریضاش شنیدم که بعد زایمان ازش پول گرفته... من خیلی دوستش دارم. وقتی میرم پیشش احساس آرامش میکنم...
خدایا شکرت.... خودت این بچه سید رو برام نگهش دار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مامانی جان من تا حالا تهران می رفتم دکترم هم خیلی خوبه ولی دکترم خودش گفته بهتره توی کرج زایمان کنی آخه خودش فقط توی بیمارستانهای شرق تهران هست . گفت ممکنه برای زایمان بخوایی این همه راه رو بیای اذیت بشی
سپاسگزارم خدای من!
مامانی جان همونی که بعد از زایمان تو مطبش از مریض پول می گیره یعنی زیر میزی دیگه ببخشید من دیر اومدم آخه شوشو با لپ تاپ کار داشت
سپاسگزارم خدای من!
شبنم جان من زنگ زدم بیمارستان کسری هزینه بیمه طلایی رو پرسیدم آخه خودم بیمه طلایی دارم شما هم زنگ بزنی هزینه رو بهتون می گن
سپاسگزارم خدای من!
2706