2737
2734
سلام دوستان
من عقد هستم عروسی هم احتمالا تا یک سال دیگه هست برای جهیزیه ام میخوام بهم کمک کنید چه مارکی بگیرم که بهتر باشه ? خودتون چی استفاده میکنید راضی هستید? مثل لباسشویی و چیزهای دیگه
مرسی دوستان
خواهر من پارسال عروسی کرد بیشتر وسایل برقیشو سامسونگ گرفت..........خیلی هم راضیه
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مایسا جون من برقی هام مثل یخچال+تلویزیون+جاروبرقی+لباسشویی+ظرفشویی+ماکرویو سامسونگه . اما خورده ریزا رو بگرد ببین کیا چی دارن و ازش راضی ان..اصلا سعی نکن همه رو ست بگیری...مخلوط کن فیلیپس+ سرخ کن دلونگی+ چای سازی هوریزون الی آخر
  بچه مدرسه ای داری بدو بیا تو     http://www.bamilo.com/stationary_notebook/chitra/
سلام. مبارکه.
به نظرم ساید سامسونگ و ال جی بهتره هم از لحاظ کیفیت هم قیمت. من سامسونگ دارم مایکرو ویو و ماشین لباسشوییم هم همینطور.
وسایل برقی دیگه هم مارک مولینکس و دلونگی خوبن. فقط به نظرم سرخ کن اگه میخری بزرگ نخر که من پشیمونم. از این مینی ها بهتره.
در مورد خرده ریزها با خانوم خوشگله موافقم.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
2706