2733
2734
عنوان

دکتر لادن کاشانی

7696 بازدید | 16 پست
سلام. هفته 32 هستم دکترم شهناز امینی هست اما چون زیر میزی میگیره میخوام عوضش کنم. کسی هست که اینجا تو بیمارستان آرش سزارین شده باشه؟ دکتر کاشانی رو کسی میشناسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم...لطفا یکم اطلاعات درمورد دکتر لادن کاشانی بفرمایید..ویزیتشون تک به تکه؟ وقت میکذارن؟ به سوالا جواب میدن؟ اخلاق و برخوردشون چطوره؟ شماره موبایل میدن برای وقتی که سوال داشته باشیم؟

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.
سلام من نوبت عمل لاپراسکوپی دارم با دکتر کاشانی کسی میشناسه راهنمایی کنید خواهشاً

سلام عزیزم...لطفا یکم اطلاعات درمورد دکتر لادن کاشانی بفرمایید..ویزیتشون تک به تکه؟ وقت میکذارن؟ به سوالا جواب میدن؟ اخلاق و برخوردشون چطوره؟ شماره موبایل میدن برای وقتی که سوال داشته باشیم؟

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.
2738

سلام دکتر کاشانی مطبشون سعادت آباده. ویزیتشون ۶۵ و سونو ۸۵. یه ماما دارن که سوالاتون رو میتونید از ماما هروقت داشتید بپرسید تا از دکتر بپزسه. اما زاستش من هنوز پیش ایشون نتیجه ای نگرفتم 

قسمت اول 

سلام من میخوام تجربه تلخی که در بیمارستان آرش برام افتاد را تعریف کنم به خدا این نوشته عین واقعیت هست بدون هیچ قصد و غرض شخصی

من 19 هفته بارداری بودم اولین تجربه بارداری صبح شکم درد شدید گرفتم و آب بی رنگی از من خارج شد  خیلی ترسیدم سریع رفتم بیمارستان تریتا  با رفتار انسانی و دلسوزانه پرسنل این بیمارستان تست آمینو شور انجام شد و گفتند کیسه اب  پاره شده من هم فقط گریه و التماس من بچه ام را میخوام ترا خدا کمک کنید گفتند سونوگرافی انجام میدیم حجم مایع باقی مونده را بررسی می‌کنیم ولی چون سن حاملگی پایین هست کاری نمیشه انجام داد و ما متخصص پریناتولوژی نداریم و فقط در همین حد می تونیم کمک کنیم

من که فقط تو فکر حفظ بچه ام بودم التماس کدوم بیمارستان این امکان رو داره گفتند بیمارستان آرش هیچ شناختی از این بیمارستان نداشتم من اصرار که باید برم از اینجا با گریه و ریزش آب و حالتی درمونده به سمت بیمارستان آرش که شرق تهران بود رسیدیم بماند که از لحظه ورود فقط 5 مرتبه توسط افراد مختلف   فرم شرح حال از من گرفته شده من که هنوز دل درد داشتم و وضع روحی بهم ریخته بود خواستند که در صندلی نمونه گیری بشنیم حالم خیلی بد بود نمی تونستم گفتم میشه کمک کنید با پرخاشگری گفتند نخیر کاری نداره بشین

تست آمینو شورانجام شد خواستم سونوگرافی بشم گفتند الان بسته هست گفتم با  متخصص میخوام صحبت کنم الان نیستند پیگیر دکتر شدم الان استاد نیست شنبه صبح میاند  دنیا رو سرم خراب شد میخواستم سرویس بهداشتی برم پیگیر دستمال کاغذی شدم  نداریم

گفتم اجازه بدید همراهم بیاد داخل کمک کنه ممنوع هست با چه سختی خودمو رسوندم نزدیک درب درمونده شده بودم التماس به خونواده  دنبال آشنا بگردید تو این بیمارستان با دکتری مشورت کنید اینجا اصلا دکتر نیست همه رزیدنت هستند من که دیگه از حال رفته بودم اومدن سرم وصل کنند رگم رو پیدا نمی کرد از پرسنل دیگه ای راهنمایی گرفت گفتم اجازه بده این خانم که می تونه انجام بده  کم مونده بود که کتک بخورم خودم میتونم

بعد از چند بار سوزن کردن بالاخره موفق شد هر 5 دقیقه یکی می اومد بالای سرم سوالهای تکراری چند سالته چی شده من که حوصله خودم رو نداشتم میگفتم مگه برام پرونده چند نفر پر نکردند خوب برید بخونید من که کاملا ناامید شدم تب کرده بودم اومدن برگه رضایت گرفتند بابت دفع جنین خواهش کردم اجازه بدند خواهرم که پرستار هست کنارم باشه دیگه بی اعتماد شده بودم مثل همیشه این دفعه با پرخاشگری خانم به نام مافیا که مسئول بخش بود مواجهه شدم که نمیشه  خواهرم تونست با هماهنگی با خانم عزیزی نامی بیاد پیشم

بقیه دارد

قسمت دوم از تجربه تلخ در بیمارستان آرش

من آماده شدم برای زایمان طبیعی از ساعت 9 شب تا 5 صبح من درد کشیدم گریه و ناله کردم خواهرم خدا خیرش بده فشار خون و تب و اکسیژن خونم رو چک میکرد و دل داری میداد ساعت 5 صبح جنین خارج شد بعد از کلی التماس از طرف  خواهرم که بیاید کمک  6 نفر تو اتاق اومدن یکی میگفت پوزیشن نشسته را داشته باشه جاذبه باعث میشه که جفت هم خارج بشه من تا میومدم انجام بدم یکی دیگه میگفت بخواب  یکی دیگه دستش تو رحمم می‌کرد میگفت دیگه هیچی نیست هنوز دست این فرد نیومده بیرون دست یکی دیگه میرفت چقدر وحشتناک بود من که کاملا بهم ریخته بودم فقط گریه میکردم همه رفتند بعد از 5 دقیقه باز خروجی داشتم خواهرم صدا زد گفت که این ادامه را به نمونه اضافه کنیدگفتند لخته هست حجمش خیلی زیاد بود برام قابل درک نبود نمی تونستم بفهم این حجم  لخته باشه

چون تب داشتم 38 درجه  گفتند مشکوک به کرونا هستی گفتم تست انجام دهید گفتند جمعه تعطیل هست شنبه انجام میشود

من الرژی به وایتکس و مواد شوینده داشتم سرفه هم سراغم اومد در خواست دادم سیتی اسکن بشم گفتند نداریم امکان اعزام با آمبولانس هم نیست  بالاخره شنبه شد تصمیم گرفتند سونوگرافی شکم و لگن انجام بشه گفتند برای سونوگرافی  ناشتا باش  من هم صبحانه نخوردم شد ساعت 12 من که هنوز تکرر ادرار داشتم و تا ساعت 12 برای اینکه مثانه پر باشه دستشویی نرفتم دیگه تحمل نکردم رفتم  دستشویی از صبح چندین بار زنگ زدم که پرستاری بیاد پیگیری کنم کسی نیومده اومدم تو سالن بلند گفتم 12  ظهر شد کی میریم بابت سونوگرافی تازه یادشون افتاد برو آماده شو بریم الان بسته میشه سونوگرافی که انجام شد یه دفعه چشم خورد به متن که مثانه خالی هست کانکشن دیده نشده رفتم گفتم خوب دو تا لیوان آب میخورم یا واژینال انجام بدید چرا کارمو کامل نمی کنید موافقت کردند واژینال انجام شد و در جواب اومد  بقایای در رحم دیده شده من که دنیا باز رو سرم خراب شد گریه گریه می کردم  گفتم با استاد میخوام صحبت کنم هنوز نیومده اسم دکترم چیه میخواستم از طریق مطبش اقدام کنم

از این همه بی نظمی کلافه شدم شماره تماس مطب رئیس بیمارستان را را هم پیدا کردم با منشی اش ارتباط گرفتم گفت با رزیدنتهای بیمارستان باید مشکلات را مطرح کنی

هنوز جواب تست کرونا نیومده بود برای کورتاژ پرسیدم چه آمادگی باید داشته باشم رزیدنت  به نام  خانم خلیلیان با پرخاشگری گفت هیچی باید اتاق عمل خالی بشه تو اینترنت زدم ناشتایی میخواست خودمو آماده کردم ساعت 9 شب داشتند امپول بیهوشی را می‌زدند که رزیدنت خلیلیان با حالتی تهاجمی  وارد شد که این برگه رو  امضا کن ممکن  چسبندگی یا مشکلی پیش بیاد و رضایت داری

بهوش اومدم خانمی به نام مقدم برای سرم اومد گفتم دست چپم کسی نتونسته تو این مدت رگ پیدا کنه دست راست رو امتحان کن با اعتماد به نفس فروان سه بار انجام داد وصل می‌کرد و بعد ورم میشد باز می‌کرد خواهرم در دست راست رگی پیدا کرد با قربون صدقه  که خدای نکرده بهش بر نخوره  راضیش کرد   اینجا رو امتحان کنه و بالاخره موفق شد

من شب به لرز افتادم سه تا پتو آوردن قرص  اَستامینفون  دادن دو دل بودند که سرم بزنند یا نه پرسنل دعوا و پرخاشگری با هم داشتند

بقیه  دارد

قسمت سوم از تجربه تلخ من در بیمارستان ارش

تست کرونا اومد و منفی بود من سرفه داشتم مجدد گفتم ممکنه جواب اشتباه باشه سیتی اسکن یا عکس بندازید انگار به دیوار میگفتم بخشمو عوض کردند درخواست سونوگرافی مجدد دادم به هر کسی که میدیم حتی خدمه میگفتم ترا خدا اطلاع بدهید من سونوگرافی بشم خانم خلیلیان  بعد از دو روز اومد با دادو بیداد که اینجا وظیفه نداره که انجام بده   دکتر قوامی که کار کورتاژ ترا انجام داده کارش درسته دستور داده که انجام ندیم من که اعتماد نداشتم و قصد مرخص کردن من رو داشتند روسریم رو سر کردم از بخش اومدم بیرون به سمت  اتاق رئیس بیمارستان برم تا انتظامات رسیدم که اونجا گفتند کجا با این لباس من هم گریه که میخوام رئیس بیمارستان رو ببینم رفتم نشستم رو زمین گریه میکردم گفتم از اینجا تکون نمی‌خورم تا بتونم ببینم خانم عباسی نامی منو رو صندلی نشوند تمام بدنم میلرزید دست خودم نبود بلند بلند گریه میکردم بهم قول داد که امکانش را فراهم میکنه من هم اعتماد کردم تو این فاصله افراد مختلف از پرسنل با التماس ترا خدا برگرد به بخشو  سونوگرافی برات انجام میشه اومدن ولی من تصمیمم عوض نشد خانم لادن کاشانی  ریسس بیمارستان اومد و گفت برو تو بخش کارم رو انجام دادم خودم میام پیشت

من هم رفتم و منتظر شدم

بقیه دارد

قسمت چهارم از تجربه تلخ من در بیمارستان ارش

وقتی رئیس بیمارستان خانم لادن کاشانی اومدند گفتند پرونده تو را خوندیم همه چیز عالی انجام شده من هم تمام این مطالب رو تعریف کردم و گفتند خوب تو بد رگی تقصیر ما نیست همه چیز طبیعی و عالی  هست و با منت فراوان گفتند  که آماده شو برای سونوگرافی خانم دکتر قوامی کاروش عالی انجام داده

سونوگرافی انجام شد و باز بقایا دیده شد

گفتند تماس بگیر برای مرخص شدن همسرت بیاد

من که دیگه انرژی نداشتم با این همه اتفاقات و از دست دادن روحیه و بچه و یه درمان ناقص ترخیص شدم

بعد از ترخیص پیگیر درمانم شدم  سونوگرافی مجدد انجام دادم دکترم گفت رحم خیلی ضخیم شده چیزی دیده نمیشه دارو نوشتن که بعد از استفاده  باز برم برای سونوگرافی و مرحله بعد سیتی اسکن ریه انجام دادم متخصص آسم و الرژیم گفت با توجه به سیتی اسکن مشکوک به کرونا هستی دارو برای تکمیل درمان کرونا نوشته شد من حالا در قرنطینه با روحیه کاملا خراب هستم  قضاوت طبیعی بودن این فرایند با شما عزیزان

2706