2733
2734
عنوان

♥ ازدواج مثبت ♥

| مشاهده متن کامل بحث + 83096 بازدید | 2563 پست
حسنا جون مرسیییی روی سوالات باید بیشتر کار کنیم ، و اینو یادمون باشه که سوالات رو از قبل طراحی کنیم ، نه اینکه بگیم حالا هر چی به ذهنم رسید میپرسم
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.
سوالات مناسب در تحقیق نمیخوام سوالا رو بگم، اینجا میخوام طراحی سوالات مناسب برای تحقیق رو بهتون یاد بدم و در مورد سوالات توی بخش خواستگاری صحبت میکنیم پس میخوایم بگیم چطوری سوالات باید طراحی بشن 1.سوالا رو باید از قبل طراحی و آماده کنیم 2.سوالایی که طراحی میکنیم نباید سوالاتی کلی باشه ، سولاتی که به بله و خیر ختم میشه به هیچ دردی نمیخوره سوال باید به گونه ایی باشه که اون منبع وادار به توضیح و توصیف بشه مثلا میشه شخصیت ایشون رو برام توصیف کنید مثلا طرف در جواب میگه خوبن ! و باز باید بپرسیم چه جوریه که خوبه ؟ چی دیدین که میگین خوبن؟ میشه چند تا از رفتاراشون رو برام مثال بزنید ؟ 3. سوالات باید به ترتیب پرسیده بشه مثلا میتونم بپرسم توی محل شما تا حالا درگیری پیش اومده ؟جواب میده بله سوال ما میتونم بپرسم این خانواده توی اون درگیری نقش داشتن؟ نه میتونم بپرسم توی آروم کردن این درگیری نقش داشتن؟ وقتی توی یه محل درگیری بشه معمولا ادم خوبا تلاش میکنن که شر رو بخوابونن یا پادرمیونی واسه اشتی توی مراسم جمعی مثل دعاها عاشورا و ... اینا شرکت میکنن؟ آیا مردم محل از اینا گلایه ایی دارن؟چه گلایه ایی ؟ چرا؟ ایا صفت خوب یا بدی توی اینا هست؟ چیه ؟ آیا با عنوان خاصی شناخته میشن؟ پشت سر هم این سوالات مرتبط باید پرسیده بشه تحقیق کنید و ببینید که توی محل کار چقد دل به کار میده و برخوردش با همکارا زیر دست و بالا دستاش چطوره؟ پرسشهای رک و مستقیم و سوالاتی که ایجاد حساسیت میکنن ممنوع
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی طنازی ازعکسات بچه ها من یه عالمه سوال خواستگاری دارم ولی حوصلم نمیگیره بنویسمشون اینجا خخخ
به لطف خدا سال ۱۴۰۱بهترین سال زندگیم شد وبه همه خواسته های بحق دلم به راحتی وزیبایی وازراه های عالی  رسیدم..باخداباش وپادشاهی کن...                                           
2738
عروس خوشبخت عزیززززززم هر وقت حوصله داشتی اینجا بنویس مرسی بچه ها آهنگ که میزارم گوش میدین؟ دوس دارین ؟
موانع تحقیق یک = کسی که خانواده خیلی خوبی داره و آدمای مطرح و با اخلاقی هستند و یا اینکه معرف خواستگار یه آدم حسابی هست دلیلی واسه اینکه تحقیق نکنیم نمیشه ، نباید فریب معرف یا خانواده طرف رو بخوریم . دو = گاهی خیلی طرف رو میپسندیم این باعث میشه که یا تحقیق نکنیم و یا تحقیق رو سر سری بگیرم به دل نشستن قبل از تحقیق به درد نمیخوره و اگر کسی به دلمون نشست حواسمون رو جمع کنیم که تحقیق کنیم و بدون تحقیق جواب مثبت ندیم سه = باورها و تفکرات دینی نباید مانع تحقیق بشه ،،، میگیم میسپریم به خدا ، این درست نیست باید خودمون هم حرکت کنیم باید اقدام عملی رو انجام بدیم و بعد به خدا بسپریم و یا اینکه استخاره خوب نباید مانع تحقیق بشه
موضوع بعدی خواستگاری هست سوال : آیا دختر میتونه از پسر خواستگاری کنه؟ جواب :طبق تفسیر آیه قران (سوره قصص آیه27 ) آیت الله مکارم میگن اگر بستگان دختری از پسری خوششون بیاد هیچ ایرادی نداره که از پسری خواستگاری کنن حالا خود دختر چی؟ این خلاف ساختار دختراست زن محضر ناز هست و مرد محضر نیاز بزارین مرد عطش باشه و شما شربت گوارا بزار شما صید زیبای طبیعت باشین و مرد صیاد بزارین شما مطلوب باشین و مرد طالب بزارین شما خواسته باشین و مرد خواهان بزارین بدون دنبالتون چرا خودتون رو کوچیک میکنید . اگر نقشمون رو عوض کنیم اعتبار خودمون رو از دست میدیم حالا سوال اینجاست آقای فرهنگ ما از یکی خوشمون اومده راهکار بدین ، چیکار کنم؟ *یک واسطه پیدا میکنید و واسطه میره پیش این آقا و از فواید و خوب بودن ازدواج میگه به این آقا ، و تعریف که شما خیلی خوبین و اینهمه دختر دور و برمووووون و مثل فلاااااانی و البته بنده خدا روحش هم خبر نداره که حتی اگه بفهمه که من به شما گفتم شاید حال منو هم بگیره و... ولی من اومدم به شما بگم که اگه موافقید برم به دختر پیشنهاد بدم و به شرطی که رابط به هیچ وجه، به هیچ وجه هیچوقت لو نده که رابط بین شما بوده
الراز جون پسر ما رو پیدا میکنه ،، بزودیییییییییی ما میخوایم مرد زندگیمون عطش باشه و ما شراب ناب
2706