2703
2553
من الان تو هفته 7 هستم امروز رفتم سونو و ساک حاملگی رو دید و اندازش هم گفت با توجه به 7 هفته خوبه ولی جنین رو ندید ،خیلی نگران شدم گفت 3 هفته دیگه بیا دوباره سونو کنم
شما تو چند هفتگی صدای قلبش رو شنیدید و تو سونو دیدینش ؟
البته یه سونو تو 5 هفتگی رفتم که یه دکتر دیگه بود و ساک حاملگی رو دید و گفت جنین هم داخلش هست ولی این دکتر ندیدش ،نگرانم ،راهنماییم کنید ............
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به نظر من عجله نکن سونی واژینال هم اگر درست انجام ندن خطر داره

من هفته 9 اولین سونو رو رفتم نه زودتر هم صدای قلبش رو شنیدم هم جنین دیده میشد

زیاد سونو رفتن اصلا خوب نیست من در کل 9 ماه 5 بار رفتم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
2720
خانومی منم هفته 7 رفتم دیده نشد فقط ساکو دیدن کلی هم نگران شدم بعد دوهفته رفتم البته واژینال جنینم دیده شد.الانم به امید خدا کم مونده تا زایمانم
اصلا اصلا نگران نباش به چیزای خوب فکر کن به فندقی که تو دلته
سلام
منم دیروز رفتم سونو 7هفته و 2 روز نشون داد
ساک حاملگی تو 4-5 هفتگی دیده شد
الان هم کیسه زرده و قطب جنینی و صدای ضربان قلبش شنیده میشد

ندا جون نگران نباش .اگه خدای نکرده مشکلی باشه سونو میگه
توکل به خدا
خدایا مرا آن ده که آن به
2714
زهره جون برای چی سونوی واژینال خوب نیست ؟
دکتر هم به من گفت اگه می خوای واژینال کنم که دیگه مطمئن شی ،من گفتم نه صبر می کنم چند هفته دیگه ،گفت این که می گن واژینال باعث لکه بینی می شه ،درست نیست و نترس
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
سلام دوستان من هم هفته پیش رفتم سونوی واژینال وسونو گراف گفت که یه چیز کوچیکی داخل رحم هست وبه دکترم که بردم ونشون دادم اون هم همین رو گفت وگفت که لقاح تازه انجام شده به علت نامنظم بودن پری تخمک گذاری هم دیر تر انجام شده برای دوهفته دیگه بهم وقت داده که برم سونوی روی شکم نگرانم آیا صدای قلبش رو میشنوم؟ خودم هم نمیدونم توی هفته چند قرار میگیرم
منم اون هفته رفتم سونوی واژینال گفت 5 هفته هستی و فقط ساک دیده میشه دکترم گفت 2 هفته دیگه برم پیشش.منم همش نگران بودم ولی سپردم به خدا حالم بهتر شد.
سینه هام درد میکرد ولای دردش کمتر شده ولی همش گشنم میشه تا غذامیخورم حتی مقدار کم احساس میکنم یه خروار خوردم بعد معده درد میگیرم.همش هم احساس میکنم قلبم رفته توی معدم.شماها چه احساسی دارد؟
سلام من احساس خاصی ندارم فقط سینه هام درد میکنه وقتی که دست میزارم ودلم هم مانند پری درد میگرفت که الان کمی بهتر شده وبعضی اوقات بی اشتها وبعضی اوقات هم اشتهام خوبه من که حالت هام این جوری هست ولی حالتهایی که دوستان میگن که حالت تهوع دارن رو من ندارم
2706