2733
2734
سلام دوستان، من این مهدها رو دیدم و ازشون خوب شنیدم. کسی هست تجربه ای داشته باشه که من بتونم بین این دو تا تصمیم بگیرم. ممنون و متشکر
سلام. پسر من الان حدود یه ساله که هدایت نوین میره و من خیلی خیلی راضیم. کادر خیلی خوبی داره و همه چی نظم داره. من که راضی هستم. البته نوگلان هم مهد خوبی هست ولی من به دو دلیل پسرم رو اونجا نزاشتم. اول اینکه حتما باید بچه از پوشک گرفته شده باشه که پسر من پارسال هنوز پوشک می شد و بعد هم مربیشون خیلی خیلی همکاری کرد برای از پوشک گرفته شدنش . دوم اینکه من خیلی حساس بودم که مهد حتما یه طبقه باشه و بچه ها نخوان هی از پله بالا پایین برن و یا خطر افتادنشون باشه که نوگلان چندطبقه بود ولی هدایت یه طبقه هست.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ظاهر مهد خوب و تمیز هست. ولی برای گروه نوپا هیچ برنامه ی خاصی نداره. فقط از بچه ها نگهداری میکنن همین.

بچه ها از بیکاری و سرگرمی نداشتن حوصله شون سر میره. پسر من دوهفته ست داره میره اینجا. قطعا ناه بعد اینجا نمیذارمش.