2733
2739
سلام مامانای گل
کسی ندارم از پسرم نگهداری کنه همه فامیلا در شهرهای دیگه هستن و خیلی برای تربیت بچه ام نگرانم آخه تو 6 ماهگی چکارش کنم 20 روز دیگه بدنیا میاد ان شاء الله و من از همین الان استرس دارم خدایا خودت کمک کن ،
مامان جونا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خدا خودش کمکت میکنه شک نکن. من هم کسی رو نداشتم که دخترم رو نگه داره و فکر میکردم دیگه نمی تونم بیام سرکار ولی از اونجایی که کار خدا بی حکمت نیست نزدیکای آخر مرخصی زایمان بودم و دیگه کاملا قطع امید شده بودم ولی یه زلزله ای توی شهرری اومد و تهران رو هم کمی لرزوند من از ترس دخترم رو بغل کردم اومدم توی محوطه جلوی بلوکمون همه همسایه ها هم اومده بودن یه دفعه یکی از همسایه ها از کارم پرسید و گفت دخترت رو می خوای چیکار کنی من هم موضوع رو گفتم همسایمون گفت اتفاقا توی شهرک یه خانمی هست دنبال یه بچه می گرده که نگهداری کنه نیاز به پولش داره و .... حالا الان نزدیک به یک سال و نیم هست که دخترم پیششون هست و دخترم نزدیک دو سالشه و خدارو شکر دروغ نگم از خودم بهتر دخترم رو نگهداری میکنن و عاشقش هستن. همه چیز رو بسپار به خدا مطمئن باش و شک نکن که بهترین راه رو جلوی پات می زاره
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت
عزیزم استرس نداشته باش .برای نی نی خوب نیست.فوقش میذاریش مهد.خیلی از بچه ها اینجوری بزرگ میشن.از الان فکرشو نکن.بی خیال باش.استرس برات بده
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
عزیزم استرس نداشته باش .برای نی نی خوب نیست.فوقش میذاریش مهد.خیلی از بچه ها اینجوری بزرگ میشن.از الان فکرشو نکن.بی خیال باش.استرس برات بده
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام خانوم سامی
من از یک هفته دیگه کارم رو ول میکنم به خاطر دخترم
منم مثل شما بودم بچم رو از 4 ماهگی گذاشتم مهد خیلی بد نبود ولی الان که 2.5 سالشه ودوست نداره صبح بیدار بشه براش ناراحتم کار رو هم دوست دارم ولی ساعت کاریش زیاده 7:30 صبح تا 5:30 عصر
2738
منم الان دخترم 2 سالشه تو شهر غریب هستم از 7 صح تا 5و نیم عصر می ذارمش مهد اما یه پرستار خصوصی تو مهد گرفتم ازش نگهداری کنه فقط از دختر من البته یکم هزینه ام بیشتر شده ولی راضی هستم حداقل می دونم دخترم رو بخاطر بغل کردن به گریه نمی ندازن و یکی همش مراقبشه
به نظرم اگر امکان داری یه پرستار خصوصی تو خود مهد براش بگیر خیال ادم راحتتره
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
بنظر من کسی که مسوولیت بوجود آوردن و بدنیا آوردن یک بچه رو بعهده میگیره باید از همون اول به تربیتش هم فکر کنه.
کسانی که نمیتونن از کارشون بگذرن بهتره به بچه فکر نکنن! اصل و پایه تربیت یک بچه در سالهای اولیه زندگیش رقم میخوره و اگه قرار باشه ما بچه بیاریم تا مهد کودکها رو پر کنیم نیاریم بهتره.
کسانی که میخوان برن سر کار و برای بچه شون پرستار بگیرن یا مهد بذارن اول ببینن چقدر از حقوق و درآمدشون صرف نگهداری بچه میشه و چقدر باقی میمونه (اگه برای پول کار میکنید) و اگر تا بحال برای تفریح بوده بدونید از این به بعد با کودک نازنینتون بهترین تفریحات رو خواهید داشت.
چطور دلتون میاد بهترین و قشنگترین روزهای عمر کودکتون، رشد و بالیدن کودکتون، بزرگ شدن کودکتون رو نبینید؟ چطور دلتون میاد جگرگوشه شما رو کسانی دیگر بزرگ کنند؟! چطور دلتون میاد وقتی کودکتون از دوری و جدایی شما با همه وجود اشک میریزه او رو در دست یک غریبه رها کنید و به گریه هاش توجه نکنید؟
من خودم بخاطر کودکم کار رو گذاشتم کنار و اونقدر از با او بودن لذت میبرم که همیشه به این فکر میکنم روزی که به مدرسه میره چقدر دلم براش تنگ میشه!
این کودکان معصوم که هیچ نقشی در بودنشون نداشتند چرا باید اینهمه زجر و سختی جدایی از مادر رو تحمل کنند؟

هیچ میدونید بخش عمده بزهکاریها و ناراحتیهای روانی مربوط به بچه هایی است که مادر شاغل داشته اند؟؟!!
تو رو خدا نکنید.. بخدا یک کودک 6 ماهه به گرمای وجود شما نیاز داره. شما که خودتون اونو خواستید و به دنیا آوردید از این طبیعی ترین حقش محرومش نکنید . . .

نیاز یک کودک به آغوش گرم و پرمحبت مادر بیشتر است یا نیاز یک مادر به کار؟
2706