2733
2734
من در ادامه تاپیک وندا جون که تونست توی 9 روز 8.5 کیلو کم کنه............ و اخر رژیمش موفق شد........... این تاپیکو زدم
خدایا به خاطر همه چیز شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح تاشتا یه لیوان آب و 2 قاشق آب لیمو سه روز اول هر وعده 3 تا تخم مرغ و خیار و گوجه و سبزی و کاهو هر روز 8 لیوان آب چای بدون قند آزاده 3 روز دوم به اندازه تخم مرغا سیب زمینی پخته 3 روز سوم سینه مرغ آب پز یک عدد در 3 وعده خورده بشه با ورزش و پیاده روی
2728
وندا جون میگفت این رژیم اسمش رزیم شوکه................. و هر کس توی سال فقط میتونه 2 بار بگیره................ و به بدن یه شوک وارد میشه............ خودم این رژیمو قبلا نگرفتم.......ولی از اونجایی که کربوهیدراتش کمه........پس بهترین نتیجه رو میده.........و باعث لاغر شدن و شل شدن پوست نمیشه..........
2738
نه بابا چه ضرری ............ ما توی کل سال داریم این همه میخوریم ....بزار یه همچین شوکی هم توی 9 روز بهمون وارد بشه........... نمیمیریم که....................
من هم این رژیم رو گرفتم اما فکر کنم فقط ٣ کیلو کم کردم چون من ورزش و پیاده روی رو انجام ندادم . اما خوب در کل سوخت و ساز بدنها با هم فرق داره . اما رژیم سختی نبود و اصلآ احساس گرسنگی نمیکردم . حالا خیال دارم از فردا دوباره یک ٩ روزه بگیرم
2706