2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آشور هم خوبه من که راضیم.خیلی با مارکدار ها که قیمتشون چند برابرو کارایی یکیه.فکر می کنم شهروند داره .من خودم تهرانی نیستم اما خواهر شوهرم تو منطقه سعادت آباد از شهروند اونجا بعضی وقتا واسم خرید می کنه.
2728
اگه منظورت لباس راحتی و توی خونگی است به نظر من آشور اصلا خوب نیست خیلی گنده و بی قواره است من سایز 3 تا 6 برای دخترم خرید چند مدلشو الان که دخترم هفت ماهه است هنوزم تو تنش بزرگ و گشاده یقه های خیلی گشادی هم داره

یه مارک هست one bye on و یکی دیگه هم davallo که قیمتاش با آشور و بقیه یکی هست و هیچ فرقی هم نداره من خیلی راضی هستم هم از مدل هم کیفیتش هم سایزش هرکی هم میبینه میگه چقدر خوشگله

بهار بیشتر مغازه ها دارن

تو پاساژ چهل ستون من خریدم
نازنین جان شما سایز بزرگ خریدی من الان پسرم ده ماهشه سایز دو می پوشه.اندازه و سایز ه.از سه ماهگی هم سایز یکش را تنش می کردم.خیلی مناسب.کیفیتش بخصوص همنطور که روش نوشته اگه با ماشین بشوری .من مارکدار هم واسش خریدم.اما آمنچنان تفاوتی که قیمتاش داشت جنساش نداشت.فکر کنم نمایندگیش تو بهار پاساژ چهلستونه.
مامان محمد رضا جان تو این سایت سرچ کنی دوستان مارکهای دیگه را هم معرفی کردن.من با معرفی دوستان این مارک را خریدم راضی بودم.نمی گم خارجیهاش بد.خوبه ولی خیلی متفاوت نیست.بخصوص واسه تو خونه که باید زود به زود عوض کنی و بشوری. بچه در حال رشد و سریع کوچیکش می شه.
2738
مامان محمد رضا جون زیروتن عالیه...هم خوشگله و هم با دوام...قیمتش نسبت به آشور و به آوران یکم بالاتره ولی جنسش خیلی بهتره...می تونی شعبه هاشو تو اینترنت سرچ کنی...سایت هم داره...

لباسای رولان برای فصل گرما کلفته و بدرد زمستون می خوره...بجز شلوار تو خونه هاش (که اونم گرمه) بقیه لباساشو توصیه نمی کنم...بخصوص سرهمی هاش که استاندارد نیست...معمولا بالاتنه کوتاه و پاهای بلند داره...

به آوران و آشور و تاپ لاین هم تو یه مایه هستند...مدل های مختلفی دارند که جنس پارچه هاشون با هم فرق می کنه...بعضی مدل هاش نرمتره...بعضی ها نه...بعضی هاش قواره بزرگه و بعضی هاش استاندارده...برای تو خونه پوشوندن خوبه...فقط اشکالش اینه که کش شلواراشون سریع خراب می شه...بعد از چند بار شستن کهنه می شه ...و قد شلوارش هم بلنده...من معمولا زیر دکمه ای هر سایزی بگیرم شلوارشو یه سایز کوچیکتر می گیرم...

فروشگاه بهارک تو بهار آشور و به آوران داره...تنوعش هم خوبه...می تونی بری و مدلها و جنسهاشونو ببینی...

دوستان گلم میشه لطفا قیمت لباسای مارک اشور رو هم بگین مرسی

تو شهرمون 11 تکه لباس با این مارک رو میدن 64500 دلم میخواد قیمت تهران رو هم بدونم که اگه ارزون تر باشه از تهران خرید کنم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
2706