2737
2739
عنوان

مدرسه ابتدایی دخترانه در منطقه 5

36105 بازدید | 33 پست
لطفا یه مدرسه ابتدایی دخترانه خوب در منطقه 5 تهران به من معرفی کنید. من دخترم امسال میره کلاس اول و این موضوع واقعا برام حیاتی شده. پیشاپیش ازتون ممنونم.
با سلام دختر من سوده میره و من اصلا راضی نیستم تبلیغاتش زیاده ولی در عمل هیچ فرقی با یک مدرسه معمولی نداره و خیلی هم پولکی هستند یعنی برای اول ابتدایی با سرویس شما باید 4 الی 5 میلیون تومن هزینه کنید من که میخام درش بیارم ببرم بوعلی سینا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام مامانای گل. طناز من 20 دی 84 به دنیا اومده. امسال باید بذارمش پیش دبستانی. خواهشا یه دبستان دخترانه عالی حوالی اکباتان بهم معرفی کنین. من تازه اومدم تهران و با جایی آشنا نیستم. لطفا شما برام پرس و جو کنین کمکم کنید. مرسی
سلام عزیزم اتفاقا دختر منم سوده میره و همچین آش دهن سوزی نیست و منم در مورد ابوعلی سینا دارم تحقیق میکنم چون خیلی تعریف شنیدم ولی نمیخام بی گدار به اب بزنم تا مثل سوده پشیمون نشم صحرا جان اگر شما از بوعلی سینا اطلا عاتی داری لطفا به ما هم بگو
2738
البته یک سری تفاوتهایی که بین این 2 تا هست اینه که من تعریف بوعلی رو از مادرایی شنیدم که همه دختراشون اونجا درس میخونن و خودم چند بار رفتم از مادرا پرس و جو کردم و همه خیلی راضی بودن
البته امکانات سوده رو نداره ولی من برام اموزش خیلی مهمتره تا استخرو سالن غذاخوری اندازه ساختمون و این حرفا
من دخترم چند سالیه فرزانگان ایران نبش دانشگاه صنعتی شریف میره. البته مسیرش برام خیلی دوره. ولی من خیلی دنبال مدرسه گشتم . بعضی هاشون واقعا کیفیتشون از مدرسه دولتی بمراتب پایینتر و در حد حرف بود. من از این مدرسه خیلی راضیم .و یه جورایی خلاقیت بچه ها رو تو رشته مخصوص خودشون میاره بیرون و تقویت میکنه.امیدوارم همه بچه ها موفق باشن
2706