2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
عزیزم میتونی با لوبیا پلو و عدس پلو و قارچ پلو و کلم پلو و استانبولی و ...سرو کنی ساندویچ با سیب زمینی و گوجه سرخ کرده و کاهو و سبزی هم خوشمزه س میتونی پیتزا قارچ و گوشت درست کنی و یا کتلت سیب زمینی و یا کتلت قارچ و گوشت و یا کتلت بادمجون و گوشت درست کنی
به ریشه وصل باش و اصل باش!
اسنک درست کن ، سمبوسه ، پیراشکی ، نخود پلو ، لوبیا پلو ، پیتزا ، کتلت ، کوفته
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
عزیزم گوشت چرخ کرده رو با پاز داغ تفت میدم بعد ادویه جات رو اضافه میکنم و بعد قارچهای خورد شده ابش که کشیده شد رب گوجه رو قاطی میکنم گاههی اوقات فلفل دلمه های هم اگه باشه میزنم و کنارش سیب زمینی سرخ کرده میزارم خیلی خوشمزست با نون میخوریم
این رو دیروز درست کردم 1 تخم مرغ و کمی ارد و زعفران و ادویه به گوشتت بزن حسابی ها حسابی ورز بده و بزار نیم ساعت بمونه پیاز داغ زیاد گردو و زرشک و زرد چوبه نمک مخلوط بزار وسط گوشت و حسابی ورز بده بعد تو روغن سرخ کن و بعد اب بریز بزار بپزه تو ابش هم 2 تا هل خورد شده بریز یه سس قارچ درست کن و گوشتت رو بگذار رو سس و میل کن با سس گوجه هم خوبه بجای اب گوجه رنده با پیاز داغ و 1 ق رب گوجه با 1 هل سس درست کن و گوشتات رو بزار بپزن
2706